بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 623
هفته جاری: 623
ماه جاری: 17478
تاکنون: 1439499
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  فرماندار ويژه شهرستان ملاير:
 • بايد ملاير الگوي کشور باشد و هرجا خواستند پايلوتي را معرفي کنند از ملاير نام ببرند و اين مهم جز با همت و تلاش و وحدت به سرانجام نخواهد رسيد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ملاير، ولدي، معاون استاندار و فرماندار ملاير خود را خادم ويژه مردم عنوان کرد و گفت: به عنوان برادر کوچکتان به تيم موفق شاهرخي آمديم که ملاير را به جايگاه خود برسانيم.

  قدرت‌اله ولدي توسعه و پيشرفت را در گروه توسعه دانست و گفت: بايد در عمل ثابت کنيم و براي توسعه بايد دست به دست هم دهيم و کاري کنيم که مردم از ما راضي باشند.

  وي با تأکيد بر اينکه هدفش ايجاد توسعه پايدار است، گفت: بايد ملاير الگوي کشور باشد و هرجا خواستند پايلوتي را معرفي کنند از ملاير نام ببرند و اين مهم جز با همت و تلاش و وحدت به سرانجام نخواهد رسيد.

  وي افزايش سرانه درآمد مردم را ملاک اصلي خود معرفي و تأکيد کرد: رفع موانع توليد و ايجاد رونق توليد جزء اهداف و وظايف اصلي ماست و همفکري، همکاري و سعه صدر و آرامش را نياز اصلي دانست تا به اين هدف دست يابد.

  فرماندار سابق ملاير نيز در اين مراسم در سخناني اظهار داشت: ، ايجاد آرامش توام با نشاط و سرزندگي در شهرستان نخستين هدف من و همکارانم در مجموعه فرمانداري ويژه شهرستان ملاير بود که با همراهي و همگامي شوراي تامين به خوبي و شايستگي محقق شد.

   فتحي ادامه داد: همچنين افزون بر استقرار فضايي امن و آرام، شاهد برگزاري رويدادهاي متعدد فرهنگي و هنري از قبيل ده ها يادواره براي شهداي والامقام شهرستان، جشنواره هاي بزرگ ملي چون دومين جشنواره شهر ملي منبت، شصتمين جشنواره منطقه اي فيلم و عکس سينماي جوان، جشنواره خوشه برتر، کنفرانس ملي انگور، مراسم آييني شيره پزي در روستاي هدف گردشگري مانيزان، جشنواره استقبال از بهار، ده ها کنسرت، چندين نمايش تئاتر و ديگر برنامه هاي فرهنگي و هنري در اين شهرستان فرهنگي بوديم.

   

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 159
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.