کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 462
هفته جاری: 3823
ماه جاری: 462
تاکنون: 1477065
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  استاندار همدان در بازديد از شرکت حواس سازهِ ملاير.
 • اگر تسهيلات مورد نياز را در استان داشتيم، پرداخت مي کنيم و چنانچه نيازمند مجوز از بانک هاي تهران بود، پيگيري هاي لازم را براي حل مشکل مالي اين واحد انجام مي دهيم.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، به نقل از ايرنا، سيدسعيد شاهرخي، استاندار همدان روز پنجشنبه شب در حاشيه از شرکت حواس سازه در شهرک صنعتي شوشاب ملاير  خطاب به رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان تاکيد کرد: فرآيند کار، ميزان پيشرفت کار و مبلغ آورده بررسي و پيشنهاد ميزان تسهيلات بيان شود تا ارزانترين تسهيلاتي که در استان در اختيار داريم، براي اين واحد لحاظ کنيم.

  وي ادامه داد: با فرآيندي که در اين طرح اتفاق افتاده است، ميزان رقمي که براي تکميل و بهره برداري نياز دارد را تامين مي کنيم.


  استاندار همدان بيان کرد: اگر تسهيلات مورد نياز را در استان داشتيم، پرداخت مي کنيم و چنانچه نيازمند مجوز از بانک هاي تهران بود، پيگيري هاي لازم را براي حل مشکل مالي اين واحد انجام مي دهيم.

  رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان نيز گفت: شرکت حواس سازه توليد کننده بلوک هاي سبک ساختماني است که مواد اوليه آن سيليس درجه سه است.

  حميدرضا متين با بيان اينکه اين واحد مواد اوليه مورد نياز خود را از ضايعات سيليس کوبي ازندريان تامين مي کند افزود: توليدات اين واحد عمدتا صادراتي و به کشور عراق است.

  وي با اشاره به بهره برداري اين واحد توليدي در دهه فجر امسال بيان کرد: سرمايه گذاران اين طرح خارجي و از کشور عراق هستند و قصد صادرات کل محصول خود را به کشور عراق دارند.

  مديرعامل شرکت حواس سازه نيز به آغاز عمليات اجرايي اين طرح در سال 94 اشاره کرد و افزود: مراحل اوليه کار به خوبي پيش رفت که در برهه اي از زمان با مشکل مالي مواجه شديم.

  احسان يوسفي ادامه داد: تمامي تجهيزات اين شرکت را از کشور چين خريداري کرده ايم که 95 درصد تجهيزات وارد شده و پنج درصد مابقي نيز امسال ثبت سفارش شده است.


  وي رقم سرمايه گذاري خارجي براي احداث اين شرکت را چهار ميليون و 600 هزار دلار و سرمايه گذاري ريالي را 300 ميليارد ريال عنوان کرد و گفت: براي تکميل طرح به حدود200 ميليارد ريال سرمايه در گردش براي تکميل سوله، محوطه سازي و نصب تجهيزات نياز داريم تا بتوانيم طرح را تا آذر امسال به صورت آزمايشي شروع کنيم.

  يوسفي با بيان اينکه فعاليت اينگونه کارخانه ها در داخل کشور محدود است گفت: در مرحله نخست طرح 80 تن به صورت مستقيم و 200 تن به صورت غير مستقيم اشتغال ايجاد مي شود و روزانه حدود 30 کاميون مواد اوليه سيليس نياز داريم.

   

   

   

   

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 151
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.