کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 216
هفته جاری: 1559
ماه جاری: 17991
تاکنون: 1474815
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اقتصادي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در کارگروه امور اقتصادي و ستاد تسهيل شهرستان مطرح کرد:
 • مسئولين ادارات ضمن رعايت قوانين، منافع اقتصادي شهرستان را مد نظر داشته و حتي‌الامکان از تعطيلي و بسته شدن واحدهاي توليدي جلوگيري کنند.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه ملاير، جلسه کارگروه امور اقتصادي و ستاد تسهيل شهرستان با حضور ولدي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير و نماينده‌ي تعدادي از واحدهاي اقتصادي و توليدي برگزار شد .

  ولدي در اين جلسه به وضعيت اقتصادي حال حاضر کشور و تلاش شبانه روزي مسئولين استاني و شهرستان براي حفظ و زنده نگه داشتن واحدهاي توليدي اشاره و گفت: تلاش و هدف ما حمايت از واحدهاي توليدي و صنعتي است و در اين راستا حمايت از قانون و رعايت ضوابط قانوني، به اندازه‌ي زنده نگه داشتن کارخانه‌ها و کارگاه‌ها مهم مي‌باشد .

  وي همچنين در رابطه با مشکلات زيست محيطي کارخانه‌ها، رئيس اداره محيط زيست شهرستان را مامور ويژه‌ي بررسي مشکلات زيست محيطي کارخانه‌هاي صنعتي و توليدي کرده و افزود: ازين به بعد کارگروه امور اقتصادي و ستاد تسهيل در شهرستان باهدف رفع مشکلات واحدهاي توليدي برگزار مي‌گردد و روساي دستگاه ها‌ي ذيربط بايد تمام توان خود را معطوف رفع مشکلات و موانع موجود بر سر راه اقتصاد شهرستان کرده و در صورت عدم رفع موانع، فرمانداري و ستاد تسهيل وارد کار شوند .

  معاون استاندار همدان در پايان افزود: مسئولين ادارات ضمن رعايت قوانين، منافع اقتصادي شهرستان را مد نظر داشته و حتي‌الامکان از تعطيلي و بسته شدن واحدهاي توليدي جلوگيري کنند و گسترش فضاي کار و اشتغال را اولويت اول خود قرار دهند.

   

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 101
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.