کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 407
هفته جاری: 2389
ماه جاری: 17826
تاکنون: 1549812
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  همايش بزرگ پياده روي خانوادگي در ملاير برگزار شد.
 • بزرگترين همايش پياده روي خانوادگي استان همدان صبح جمعه با حضور بيش از ?? هزار ملايري در مجموعه تفريحي و توريستي بام ملاير برگزار شد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، به نقل از ايرنا، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در اين همايش شهر جهاني انگور، پايتخت مبل و منبت شهر وافقان خيرانديش را مهياي پذيرايي از مسافران و گردشگران دانست و افزود: ما در همدان به صورت متحد و يکدست براي توسعه استان تلاش مي کنيم.

  قدرت اله ولدي اظهار داشت: ورزش ملاير در استان و کشور سرآمد است و بايد براي توسعه آن تلاش کنيم.

  وي هدف از برگزاري همايش پياده روي خانوادگي را ايجاد نشاط و شادابي در بين خانواده ها و توسعه ورزش همگاني دانست و بيان کرد: هم اکنون با برگزاري جشنواره هاي متعدد زمينه و نشاط در اين شهرستان مهيا شده است.

  ولدي گفت: هر خريداري که براي خريد مبل و منبت به ملاير مي آيد، 150 ميليون ريال تسهيلات از صندوق کارآفريني اميد با بازپرداخت سه ساله دريافت مي کند.

  نماينده مردم ملاير در مجلس شوراي اسلامي نيز اين شهرستان را نخستين شهر فرهنگي استان دانست و بيان کرد: براي توسعه ورزش ملاير از هيچ تلاشي دريغ نمي کنيم.

  محمد کاظمي حضور ورزشکاران در کنار اين همايش را نشان از پويايي ورزش ملاير دانست و از مسئولان فدراسيون ورزش هاي همگاني کشور و مسئولان ورزش استان و شهرستان در برگزاري اين همايش پياده روي تقدير کرد.

  ديگر نماينده مردم ملاير در مجلس شوراي اسلامي نيز اين شهرستان را در برگزاري جشنواره هاي تابستاني پيشتاز دانست و افزود: نمايندگان ملاير در کنار مجموعه مديران با تمام توان براي پيشرفت ملاير تلاش مي کنند و وحدت و همدلي عامل مهمي در اين رشد و توسعه است.

  حجت الاسلام احد آزاديخواه اضافه کرد: از تمامي مسئولان کشور براي ديدن ظرفيت سرشار مبل و منبت ملاير دعوت کرديم و به زودي شاهد جهاني شدن اين صنعت هستيم.

  نمايندگان ملاير هر کدام 100 ميليون ريال و فرماندار ويژه ملاير نيز 100 ميليون ريال براي شرکت شرکت کنندگان در اين همايش اهدا کردند.

  در اين همايش 2 دست مبلمان منبت هر کدام به ارزش 300 ميليون ريال از سوي مبل مهديار و شهر مبل بابايي اهدا شد.

  همچنين 2 جايزه 100 ميليون ريالي، چهار جايزه 500 ميليون ريالي، 40 جايزه 10 ميليون ريالي و 10 دستگاه دوچرخه به قيد قرعه به شرکت کنندگان اهدا شد.

   

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 164
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.