کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 766
هفته جاری: 5890
ماه جاری: 6962
تاکنون: 1557335
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار همدان و فرماندار ويژه ملاير روز جمعه در بازديد وزير صمت از شرکت هاي بافتينه و بافتسان و نمايشگاه ها و کارگاه هاي مبل و منبت ملاير اظهار داشت:
 • ايجاد شهر نمايشگاهي مبل و منبت يکي از درخواست هاي مهم اين شهرستان است تا بتوانيم سرمايه گذاري خوبي در اين زمينه انجام دهيم.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، به نقل از ايرنا، قدرت اله ولدي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير، از وزير صنعت، معدن و تجارت خواست: 20 هکتار زمين در مجموعه بام ملاير واقع در جاده سلامت براي شهر نمايشگاهي وجود دارد که نياز به اخذ مجوزهاي لازم است تا بتواند از معافيت ها استفاده کند که در اين راستا نياز به حمايت و کمک داريم.

  وي با اشاره به فعاليت 188 واحد صنعتي در ملاير افزود: 184 واحد نيز در حال اخذ مجوز تاسيس است و 6 واحد با اخذ مجوز در حال اجراي طرح توسعه اي خود هستند که در برنامه ستاد اقتصاد مقاومتي نيز مطرح شده است.

  فرماندار ويژه ملاير همچنين به تدوين سند راهبردي توسعه ملاير و سرمايه گذاري 30هزار ميليارد ريال اعتبار و ايجاد 10 هزار شغل در سه سال آينده در اين شهرستان ابراز اميدواري کرد: با حمايت هاي لازم بتوانيم تا پايان سه سال آينده به تعهدمان در مورد اين سند دست پيدا کنيم.

  ولدي ادامه داد: در حوزه معادن نيز 15 هزار ميليارد ريال طرح در دست اجرا داريم.

  وي بيان کرد: در حوزه مبل و منبت سومين جشنواره تابستاني مبل و منبت به مدت 10 روز از 21 مرداد آغاز شده و اميدواريم مهر امسال بتوانيم عنوان شهر جهاني منبت را کسب کنيم که حدود 80 درصد اقدامات انجام شده است.

  معاون استاندار همدان تخصيص ارز نيمايي براي واردات چوب را از ديگر درخواست ها از وزير صمت عنوان و اظهار داشت: با وجود پنج هزار کارگاه و فعاليت بيش از 9 هزار استادکار و منبت کار و اشتغال بيش از 20 هزار تن در اين صنعت، نياز است تمامي فرآيندهاي صنعت مبل و منبت در يک شهرک و مجموعه اي واحد صورت گيرد.

  ولدي با بيان اينکه به دنبال ايجاد جنگل مصنوعي براي تامين چوب و مواد اوليه نيز هستيم گفت: با توجه به اختصاص رقم بالايي براي اشتغال روستايي، فعالان صنعت مبل و منبت در شهرک صنعتي مبلمان حاجي آباد نمي توانند از اين تسهيلات استفاده کنند.

  فرماندار ويژه ملاير از وزير صنعت، معدن و تجارت خواست: زمينه اي فراهم شود تا ضمن اختصاص تسهيلات ارزان قيمت، فعالان اين شهرک بتوانند از اين تسهيلات بهره مند شوند و يارانه براي اعزام هيات تجاري و شرکت فعالان مبل و منبت در نمايشگاه هاي خارجي اختصاص يابد.

   

  عکس های مرتبط
      
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 166
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.