کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 87
هفته جاری: 87
ماه جاری: 1159
تاکنون: 1551631
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  استاندار همدان در ملاير بيان داشت:
 • با اعمال فشارهايي به واسطه تحريم ها و ايجاد محدوديت هايي براي صنعتگران و پيرو تحريم هايي که به تازگي عليه ايران اعمال شد، ما حتي يک واحد تعطيل شده در اين استان نداريم.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، به نقل از ايرنا، سيدسعيد شاهرخي، استاندار همدان روز جمعه در بازديد وزير صنعت، معدن و تجارت از شرکت هاي بافتينه و بافتسان و بازار مبل ملاير اظهار داشت: تيم هايي را در استان تشکيل داده ايم تا بقيه واحدهايي را که از گذشته تعطيل شده بودند را به چرخه توليد بازگردانيم.

  وي تاکيد کرد: استان همدان هم اکنون به مثابه يک کارگاه فعال در عرصه هاي مختلفي همچون اقتصادي، کشاورزي و صنعتي است و طرح هاي بزرگي در دست اجرا دارد و اين نشان از پويايي استان است.

  استاندار همدان ملاير را يکي از بهترين شهرستان هاي استان با مردماني سختکوش، توانمند، هنرمند و فرهنگي دانست و افزود: اين شهرستان ظرفيت هاي ويژه اي در صنعت، معدن، کشاورزي و صنايع دستي دارد که بايد توسعه بيشتري پيدا کند.

  شاهرخي با بيان اينکه حدود ?? نوع مواد معدني در استان برداشت مي شود گفت: در حال حاضر ?? هزار ميليارد ريال براي فرآوري مواد معدني همچون سيليس، فروسيليس و سنگ در ملاير سرمايه گذاري شده است و در سه سال آينده به بهره برداري مي رسد.

  وي با اشاره به حوزه مبل و منبت ملاير و فعاليت بيش از پنج هزار کارگاه و اشتغال بيش از ? هزار استادکار و منبت کار و اشتغال غير مستقيم براي بيش از ?? هزار تن افزود: اين هنر صنعت با حمايت و کمک وزارت صنعت، معدن و تجارت مي تواند توسعه چشمگيري يابد.

  استاندار همدان ابراز اميدواري کرد: پس از ثبت ملي منبت ملاير، طبق هماهنگي هاي انجام شده با سازمان ميراث فرهنگي کشور و پيگيري هاي لازم، شاهد ثبت جهاني اين صنعت باشيم که هم اکنون فرآيندهاي پاياني را طي مي کند.

  شاهرخي ابراز خرسندي کرد: جامعه صنعتگر استان همدان از يک پويايي و فعاليت خوبي برخوردار است و اين روند در حال توسعه و شتاب است.

  وي تعامل، وحدت و همدلي نمايندگان ملاير و مجمع نمايندگان استان را عامل مهم اين توسعه برشمرد و گفت: به واسطه اين وحدت کمترين حاشيه را در استان داريم و توجه تمامي مديران به کار و فعاليت است.

  استاندار همدان فضاي استان را فضاي کار و تلاش دانست و از وزير صنعت، معدن و تجارت خواست: با کمک و حمايت شما اين روند بيش از گذشته شتاب گيرد.

  شاهرخي بيان کرد: با اعتقاد راسخي که از وزير صنعت، معدن و تجارت براي حل مشکلات طرح هاي توسعه اي شرکت هاي بافتينه و بافتسان مي بينيم، به زودي شاهد بهره برداري از اين واحدهاي صنعتي فعال باشيم.

   

   

   

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 163
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.