کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 184
هفته جاری: 184
ماه جاری: 1256
تاکنون: 1551728
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  وزير صنعت، معدن و تجارت در بازديد از واحدهاي توليدي در ملاير مطرح کرد
 • ما اکنون در جبهه، کار جهادي انجام مي دهيم و حفظ وضع موجود واحدهاي توليدي و صنعتي براي ما جز اولويت است.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، رضا رحماني، وزير صنعت، معدن و تجارت در بازديد از شرکت بافتينه و بافتسان با بيان اينکه اجازه نداديم حتي يک واحد توليدي تعطيل شود، گفت: ما اکنون در جبهه، کار جهادي انجام مي دهيم و حفظ وضع موجود واحدهاي توليدي و صنعتي براي ما جز اولويت است.

  وي افزود: برنامه راهبردي ما تحقق منويات و اين جمله رهبر معظم انقلاب است که تاکيد فرمودند"وضعيت موجود توليد و اشتغال سرلوحه کار جهادي است".

  وي با اشاره به اينکه دشمن فکر مي کرد اعمال تحريم هاي ظالمانه براي صنعت ايران فلج کننده است اما ما اجازه تعطيلي هيچ يک از واحدهاي توليدي و صنعتي را نمي دهيم، ادامه داد: جنگ امروز، جنگ اقتصادي است و در کنار اين جنگ و تحريم هاي ظالمانه دشمن جنگ رواني را نيز داريم.

  رحماني ايجاد شرکت هاي مديريت صادرات را از برنامه هاي مهم در اقتصاد مقاومتي عنوان کرد و با اشاره به اختصاص يک ميليارد و ??? ميليون دلار به اذن رهبر معظم انقلاب براي اشتغال روستايي، اظهارکرد: اين مبلغ بايد براي ايجاد اشتغال روستايي هزينه شود.

  وي ادامه داد: علاوه بر اين تسهيلات، با استفاده از تبصره ??، اعتبارات خوبي براي تکميل طرح هاي نيمه تمام، سرمايه در گردش و نوسازي صنايع هزينه مي شود همچنين مي توانيم تبصره ?? را در صنعت مبل منبت ملاير اعمال کنيم.

  وزير صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اينکه از ابتداي امسال علاوه بر حفظ وضعيت موجود توليد، ظرفيت هاي خالي را نيز بايد پر کنيم، گفت: فعالسازي ظرفيت توسعه واحدهاي توليدي و صنعتي و فعالسازي واحدهاي تعطيل شده غيرفعال، از ديگر راهبردها اين وزاتخانه محسوب مي شود.

  رحماني در بخش ديگري از سخنانش به ظرفيت و توان بسيار بالايي ملاير در حوزه مبل منبت اشاره کرد و از استاندار همدان، نمايندگان و فرماندار ملاير خواست تا تفاهم نامه اي براي تشکيل کميته و کارگروه تخصصي در اين رابطه امضا شود.

  وي اين اقدام را گامي موثر در راستاي توسعه ظرفيت هاي صادراتي ملاير و استان همدان در حوزه مبل منبت دانست و اظهارکرد: علاوه بر مبل منبت، در حوزه کشمش، انگور و مشتقات آن، معادن و ديگر حوزه ها ملاير و استان همدان ظرفيت هاي قابل توجهي دارد.

  وزير صنعت، معدن و تجارت با بيان اينکه حضور سرمايه گذاران و بخش خصوصي در کنار مسئولان توان ما را در زمينه توسعه توليد و صنعت افزايش مي دهد، افزود: فعالان اقتصادي، صنعتگران، بخش خصوصي، اصناف و توليدکنندگان، بسيجيان جبهه اقتصاد مقاومتي هستند.

  رحماني در ادامه با تفويض اختيار به استاندار همدان، از او خواست تا کارگروه ويژه اي براي حل مشکلات توليد و صنعت ملاير و استان تشکيل داده و تصميمات اساسي در اين زمينه بگيرد.

  وي با بيان اينکه مبل منبت ملاير قابل رقابت با دنياست، توسعه صادرات را مستلزم ايجاد شهرک مبل منبت دانست و گفت: با احداث شهرک خصوصي چوب، مبل منبت در ملاير موافق هستم و آن را ضروري مي دانم.

   

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 170
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.