کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 389
هفته جاری: 2371
ماه جاری: 17808
تاکنون: 1549794
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  پارکينگ طبقاتي ملاير بهره برداري شد
 • همزمان با نخستين روز از هفته دولت روز شنبه پارکينگ طبقاتي شهرداري ملاير با 92 ميليارد ريال اعتبار بهره برداري شد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير به نقل از ايرنا، شهردار ملاير در اين آئين اظهار داشت: عمليات اجرايي اين طرح با توجه به اولويت مهم شهر براي ايجاد پارکينگ از سال 91 در زميني با مساحت يک هزار و 927 مترمربع و زيربناي پنج هزار و 783 مترمربع آغاز شد.

  حسين بابايي اتمام طرح هاي نيمه تمام را از يکي از چالش ها و رويکردهاي مهم اين دور شورا و شهرداري ملاير عنوان کرد و افزود: پارکينگ طبقاتي يکي از طرح هاي نيمه تمام بود که در دوره سوم شوراي شهر در پنج طبقه شروع شده بود و هم اکنون در سه طبقه به اتمام رسيد.

  وي گفت: در حال حاضر تا چهار سطح اين پارکينگ قابل استفاده است و ستون هاي اين پارکينگ به نوعي احداث شده که در صورت نياز امکان افزايش طبقه داشته باشد.

  شهردار ملاير ظرفيت پارکينگ طبقاتي را 300 خودرو عنوان کرد و گفت: بيش از 48 ميليارد ريال براي تملک زمين پارکينگ واقع در خيابان شهيد مصطفي خميني (ره) هزينه شد.

  بابايي همچنين بازارچه ميوه و تره بار بلوار 15 خرداد را از ديگر طرح هاي قابل افتتاح در نخستين روز هفته دولت برشمرد و افزود: اين طرح در زميني به مساحت يک هزار و 994 مترمربع با 74 ميليارد و 736 ميليون ريال اعتبار اجرا شد.

  وي اعتبار هزينه شده براي تملک زمين را بيش از 59 ميليارد ريال عنوان کرد و ادامه داد: 33 باب مغازه در بازارچه ميوه و تره بار در نظر گرفته است.

  شهردار ملاير درباره رونمايي از نقشه هوايي شهر نيز بيان کرد: تهيه نقشه هوايي از سال 92 و 93 با سازمان نقشه برداري آغاز که مراحل تبديل عکس به نقشه با اعتبار يک ميليارد و 200 ميليون ريال انجام شد.

  بابايي تهيه نقشه هوايي شهر ملاير را يکي از زيرساخت هاي مهم و کاربردي براي ساير دستگاه هاي اجرايي اين شهرستان دانست و افزود: در حال حاضر ايراد و اشکال هاي اين نقشه رفع شده و براي تمامي دستگاه هاي اجرايي قابل استفاده است.

  نماينده مردم ملاير در مجلس شوراي اسلامي نيز با اشاره به چهل سالگي انقلاب و ورود به گام دوم انقلاب، آن را يک اتفاق بي نظير دانست و گفت: تمامي تلاش دشمن بر اين بود تا انقلاب را دچار خدشه کنند و اجازه ندهند چهل سالگي انقلاب را جشن بگيريم.

  حجت الاسلام احد آزاديخواه بيان کرد: هدف دشمنان اين بود امسال نگذارد هفته دولت آرامي داشته باشيم، اما با تلاش مضاعف مسئولان و بردباري و صبوري مردم طرح هاي خوبي در نقاط مختلف کشور در دست اجرا است.

  وي با بيان اينکه جمهوري اسلامي مسير خود را با موفقيت طي مي کند ادامه داد: با وجود تمامي موانع و مشکلات و تنگناهاي مالي ملاير امروز به يک کارگاه عمراني تبديل شده و در سطح روستاها و شهرها طرح هاي عمراني زيادي در دست اجرا است.

  همزمان با آغاز هفته دولت مديران دستگاه هاي اجرايي ملاير با حضور در گلزار شهداي عاشورا به مقام شامخ شهداي اين شهرستان اداي احترام کردند.

   

   

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 138
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.