کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 776
هفته جاری: 5900
ماه جاری: 6972
تاکنون: 1557345
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير پيش از خطبه هاي نماز جمعه ملاير گفت:
 • در حال حاضر روند توسعه در اين شهرستان در تمامي حوزه ها شتاب فزاينده اي دارد و دستگاه هاي اجرايي خدمات مطلوبي را به مردم ارائه مي دهند.
 • قدرت اله ولدي در سخنراني پيش از خطبه هاي نماز جمعه ملاير اظهار داشت: همزمان با هفته دولت 117 طرح عمراني و اقتصادي با اعتبار 2 هزار و 650 ميليارد ريال بهره برداري و عمليات اجرايي ?? طرح با اعتباري حدود چهار هزار ميليارد ريال آغاز شد.

  وي صنعت مبل و منبت ملاير را از قطب هاي مهم توسعه اي اين شهرستان برشمرد و افزود: در سومين جشنواره مبل و منبت که از 21 تا 31 مرداد برگزار شد، 150 هزار گردشگر و مسافر وارد اين شهرستان شدند و شاهد رضايت مندي 98 درصدي مردم و خريداران بوديم.

  فرماندار ويژه ملاير با اشاره به تخصيص تسهيلات 150 ميليون ريالي براي خريداران مبل و منبت در ملاير توسط صندوق کارآفريني اميد ادامه داد: در اين راستا در 10 روز برگزاري جشنواره حدود 80 ميليارد ريال تسهيلات به خريداران مبل و منبت اعطا شد.

  ولدي بهبود معيشت مردم، اشتغالزايي و رونق توليد را از ديگر اولويت ها برشمرد و ادامه داد: به دنبال ايجاد و راه اندازي مرکز تخصصي آموزشي مبل و منبت در ملاير هستيم و از تمامي استادکاران منبت نيز براي ارائه آموزش هاي لازم دعوت کرده ايم.

  وي همچنين به اقدامات انجام شده در حوزه انگور با توجه به جهاني شدن اين صنعت گفت: ميزان توليد انگور ملاير در سطح 10 هزار هکتار باغ با توليد سالانه 250 هزار تن انگور و 50 هزار تن کشمش صادراتي، با اجراي طرح فراز يا داربستي کردن باغ ها بايد به سه برابر افزايش يابد.

  معاون استاندار همدان بر لزوم همکاري جهاد کشاورزي و همراهي باغداران براي اجراي طرح فراز در سال جاري افزود: با توجه به اينکه اجراي طرح فراز در هر هکتار بين 150 تا 200 ميليون ريال هزينه نياز دارد که مقرر شد جهاد کشاورزي استان کمک هايي را به باغداران ارائه کند.

  ولدي اجراي جنگل کاري بين 100 تا 150 هکتار در ورودي هاي شهر ملاير و سد کلان با کاشت درخت هاي غيرمثمر و کم آب بر و کاهش وابستگي به واردات چوب براي صنعت مبل و منبت، ساماندهي ورودي هاي شهر و اجراي نهضت آسفالت در سطح شهر نيز از ديگر اقدامات عنوان کرد.

  وي همچنين به انتخابات اسفندماه سال جاري اشاره و بيان کرد: شعار گام دوم انقلاب، قانون مداري، بي طرفي کامل و انسجام ملي از سوي دولت براي انتخابات امسال تعيين شده و اميدواريم شاهد حضور حداکثري مردم در پاي صندوق هاي راي باشيم.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 136
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.