کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 799
هفته جاری: 5923
ماه جاری: 6995
تاکنون: 1557368
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در هفتمين جلسه شوراي اداري شهرستان مطرح کرد:
 • توسعه ساخت و سازها در سطح شهر و روستا به ويژه مناطق محروم و کمک به خانواده هاي بي بضاعت و نيازمند براي بازسازي واحدهاي آسيب ديده از سيل، نشان از اين دارد که توجه به محروميت در سرلوحه کاري شهرستان قرار دارد.
 • قدرت الله ولدي روز شنبه در هفتمين نشست شوراي اداري شهرستان ملاير اظهار داشت: بيش از 40 برنامه شاخص و راهبردي براي ملاير در اين سند پيش بيني و اعتبارات مورد نياز تعيين شده است که در زمان مقرر بايد جذب شود.

  وي جذب اعتبارات مورد نياز براي اجرايي کردن طرح ها و برنامه هاي مطرح در سند توسعه را وظيفه مهم مديران عنوان کرد و افزود: سند توسعه نقشه راه و برنامه عملياتي براي حرکت رو به جلو است.

  فرماندار ويژه ملاير تاکيد کرد: تمامي دستگاه هاي اجرايي شهرستان بايد در راستاي تحقق اين سند گام بردارند و هر جايي نياز به کمک بود، ما دريغ نمي کنيم.

  ولدي اهتمام بيشتر مديران در راستاي اجراي سياست هاي دولت را يک ضرورت برشمرد و خواستار تلاش مديران براي جذب تسهيلات ارزان قيمت و کمک هاي بلاعوض دولت براي بازسازي و ترميم واحدهاي تخريب شده در بهار امسال شد.

  وي گفت: توسعه ساخت و سازها در سطح شهر و روستا به ويژه مناطق محروم و کمک به خانواده هاي بي بضاعت و نيازمند براي بازسازي واحدهاي آسيب ديده از سيل، نشان از اين دارد که توجه به محروميت در سرلوحه کاري شهرستان قرار دارد.

  معاون استاندار همدان ضمن تقدير از تلاش دستگاه هاي حمايتي همچون بهزيستي و کميته امداد امام خميني (ره) بيان کرد: با توجه به شکل گيري مثلث دولت، مردم و سمن ها براي اجراي فعاليت هاي اجتماعي در جامعه، تمامي دستگاه هاي اجرايي شهرستان نيز بايد در اين زمينه پاي کار باشند.

  ولدي با اشاره به اختصاص کمک هاي خوب دولت به دستگاه هاي حمايتي تاکيد کرد: بر اساس مصوبه اقتصاد مقاومتي چنانچه اين تسهيلات توسط دستگاه هاي حمايتي جذب نشود، در اختيار ديگر دستگاه ها قرار مي گيرد، در حاليکه خواسته ما اين نيست.

  وي از دستگاه هاي حمايتي درخواست کرد: نسبت به جذب سريع اين تسهيلات ارزان قيمت تلاش و اهتمام بيشتري داشته باشند تا مردم و خانواده هاي زير پوشش اين نهادها بتوانند از ثمره هاي اين تسهيلات که دولت مهيا کرده، بهره مند شوند.

  فرماندار ويژه ملاير همچنين توليدکنندگان و بخش خصوصي را در خط مقدم عرصه اقتصادي دانست و از مديران بانک ها خواستار کمک و همراهي بيشتر به بخش خصوصي شد.

  ولدي خاطرنشان کرد: همزمان با هفته دولت عمليات اجرايي احداث ايستگاه لرزه نگاري جنوب استان براي نخستين بار در شهرستان ملاير آغاز شد که بيش از 10 ميليارد ريال اعتبار براي آن پيش بيني شده است.

  وي همچنين به پيش رو بودن انتخابات مجلس شوراي اسلامي در دوم اسفند اشاره و بيان کرد: بر اساس چهار شعار گام دوم انقلاب، قانون مداري، بي طرفي کامل و انسجام ملي بايد حرکت کنيم و با تلاش براي اجراي انتخاباتي سالم با رعايت قانون و مقررات شاهد حضور حداکثري مردم در اين عرصه باشيم.

  امام جمعه ملاير نيز مسئوليت داشتن در نظام جمهوري اسلامي را يک امانت دانست و افزود: مديران بايد امانت دار خوبي براي نظام باشند و تحت تاثير تمجيدها، تخريب ها و افکار عمومي قرار نگيرند.

  حجت الاسلام محمدباقر برقراري ساده زيستي و بي تکلفي را از ويژگي هاي بارز مديران برشمرد و گفت: مديران بايد همانند مردم عادي زندگي کنند و شرايط طبقه هاي پايين جامعه را درک کنند.

  وي با بيان اينکه منافقان به فکر دو قطبي کردن کشور هستند خاطرنشان کرد: عده اي در کشور مذاکره با آمريکا را زمزمه مي کنند؛ اين خوابي است که هرگز تعبير نمي شود.

  امام جمعه ملاير با اشاره به راهبرد گام دوم انقلاب افزود: در طول 40 سال از عمر انقلاب صاحب رهبري باتقوا، مدير، مدبر، شجاع و آينده نگر هستيم که ملت ايران همواره تابع ايشان بوده اند و با رهنمودهاي معظم له موفقيت هاي بزرگي را کسب کرده ايم.

  حجت الاسلام برقراري با تاکيد بر اينکه بايد حافظ ارزش هاي نظام و انقلاب باشيم ادامه داد: امروز جمهوري اسلامي ايران در اوج قدرت و دشمن در حضيض ذلت است.

  وي با اشاره با فرا رسيدن هفته امر به معروف و نهي از منکر تاکيد کرد: هر کدام از ما بايد عامر به معروف و ناهي از منکر باشيم.

  امام جمعه ملاير حجاب را نماد دين دانست و گفت: عده اي بي حجابي را نشانه تمدن جامعه مي دانند، در حاليکه اين امر با دين و انقلاب ما مغايرت دارد.

  حجت الاسلام برقراري همچنين از رعايت نکردن شئونات اسلامي در مجالس عروسي و به درازا کشيدن اين مراسم ها تا پاسي از شب گلايه کرد و خواستار مديريت دسته هاي عزاداري و هيات ها در مراسم عزاي امام حسين(ع) و ايام محرم شد.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 181
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.