بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 484
هفته جاری: 2091
ماه جاری: 13251
تاکنون: 1453252
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در بازديد از شرکت کشت و صنعت و دام‌پروري پگاه همدان:
 • واحدهاي توليدي شهرستان نياز به حمايت همه‌جانبه دارند و وظيفه مديران کمک و همکاري با همه واحدهاي کشاورزي و صنعتي است.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، قدرت اله ولدي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير، امام‌جمعه ملاير، نمايندگان مردم شهرستان ملاير در مجلس شوراي اسلامي و معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري روز چهارشنبه در بازديد از شرکت کشت و صنعت و دام‌پروري پگاه همدان در آورزمان بيان داشت: اين واحد يک ظرفيت خوب براي شهرستان ملاير و منطقه است.

  وي بيان داشت: اين واحد 2000 رأس گاو شيري دارد که شير اين شرکت به واحدهاي همدان، خرم‌آباد، زنجان و گلستان فرستاده مي‌شود.

  وي تصريح کرد: با تواني که در مجموعه و همچنين منطقه وجود دارد ميزان ميانگين توليد شير اين واحد مي‌تواند افزايش داشته باشد.

  وي عنوان داشت: شهرستان ملاير به خاطر آب‌وهواي مناسب و علوفه موردنياز براي دام مکان مناسبي براي سرمايه‌گذاري در اين حوزه است.

  **فعاليت‌هاي عمراني در شهرستان توسعه يابد.

  معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير همچنين در بازديد از آسفالت و روکش شهر سامن و محور چهار خطه سامن به بروجرد بيان داشت: آسفالت شهر سامن وضعيت مطلوبي نداشت و باعث نارضايتي شده بود که با تلاش مجموعه شهرستان و شهرداري سامن اين مشکل در حال مرتفع شدن است.

  وي تصريح کرد: نمايندگان مردم شهرستان ملاير در مجلس شوراي اسلامي بسيار فعال و پيگيري هستند و از پروژه‌هاي مختلف شهرستان حمايت لازم رادارند.

  عکس های مرتبط
       
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 97
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.