بازرسي و رسيدگي به شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 559
هفته جاری: 2166
ماه جاری: 13326
تاکنون: 1453327
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  دوره آموزشي ممنوعيت کشت گياهان مخدر، ويژه دهياران و اعضاي شوراهاي اسلامي روستاهاي شهرستان ملاير برگزار شد.
 • معاون سياسي، اجتماعي فرمانداري: وضعيت شهرستان ملاير در شاخص‌هاي امنيتي وضعيت مطلوبي است و بايد تلاش شود تا اين وضعيت حفظ و ارتقا داشته باشد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، سعيد کتابي، معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير روز چهارشنبه، در دوره آموزشي ممنوعيت کشت گياهان مخدر و همچنين کميسيون پيشگيري و مقابله با سرقت، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا به‌ويژه شهداي مبارزه با مواد مخدر بيان داشت: کار در حوزه مواد مخدر سخت است و نياز به روحيه جهادي دارد.

  وي تصريح کرد: هدف جلسه اطلاع‌رساني و آگاهي بخشي است و مي‌طلبد تا اعضاي شوراهاي اسلامي و دهياران نيز اين پيام‌ها و آموزش‌ها را به روستاييان عزيز انتقال دهند.

  وي با  تبريک روز دهيار بيان داشت: دهياران شرح وظايف گسترده‌اي در روستاها دارند و در سطح روستاها تلاش‌هاي زيادي رادارند و لازم است تا مديران دستگاه‌ها همکاري لازم با آن‌ها داشته باشند.

  وي خاطرنشان کرد: در شهرستان ملاير با اجراي طرح کرامت به‌عنوان شهرستان پايلوت اقدامات خوب فرهنگي صورت گرفت.

  وي ادامه داد: بيشتر اقدامات در طرح کرامت فرهنگي و آموزشي بود که گستره وسيعي از اقشار مختلف مردمي را در شهرستان تحت پوشش خود قرارداد.

  وي بابيان اينکه مواد مخدر صنعتي متعدد در جامعه وجود دارد بيان داشت: لازم است تا اعضاي شورا و دهياران و حتي خانواده‌ها از وجود اين مواد آگاهي داشته باشند تا بتوانند در صورت مشاهده برخورد لازم را بنمايند.

  وي افزود: شوراها و دهياران در خصوص کشت شاهدانه و خشخاش بر اساس قانون وظيفه‌دارند تا دستگاه‌هاي ذي‌ربط را مطلع نمايند.

  وي با اشاره به اينکه کشت شاهدانه و خشخاش جرم محسوب مي‌شود ادامه داد: درصورتي‌که اين اطلاع‌رساني به‌موقع صورت نگيرد به لحاظ قانوني مشکلاتي را براي افراد ايجاد خواهد نمود.

  وي عنوان داشت: از گياهان مخدر فرآورده‌هاي زيادي توليد مي‌شود که مي‌تواند بنياد خانواده‌ها را نابود سازد و به افراد آسيب جدي وارد نمايد.

  کتابي در ادامه بيان داشت: سرقت مي‌تواند تبعات زيادي ازجمله مشکلات زيان‌بار اقتصادي و بار رواني و اجتماعي بر افراد را به دنبال داشته باشد.

  وي تأکيد کرد: نياز است تا دستگاه‌ها و همچنين مردم تعامل و همکاري بيشتري در اين زمينه داشته باشند تا بتوانيم از بروز سرقت جلوگيري نماييم.

  وي عنوان داشت: وضعيت شهرستان ملاير در شاخص‌هاي امنيتي وضعيت مطلوبي است و بايد تلاش شود تا اين وضعيت حفظ و ارتقا داشته باشد.

  معاون سياسي اجتماعي فرمانداري تأکيد کرد: درخواست ما، تجهيز پاسگاه‌ها به لحاظ نيروي انساني و تجهيزات در شهرستان است.

  وي افزود: شهرستان ملاير درزمينه? استفاده از دوربين‌هاي مداربسته جزء شهرستان‌هاي پيش رو است و در برخي روستاها هم دوربين‌هاي مداربسته نيز نصب‌شده است.

  وي تأکيد کرد: تعامل و همکاري همه دستگاه‌ها، اقشار مختلف مردم، اعضاي شوراهاي اسلامي و دهياران مي‌تواند امنيت پايدار را به دنبال داشته باشد.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 67
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.