کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 231
هفته جاری: 2827
ماه جاری: 924
تاکنون: 1533753
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير گفت:
 • از طريق تشويق مردم به وقف اموال خود و همچنين اداي صحيح حق واقف در زمينه اموال موقوفه، سنت وقف را هنرمندانه بيش از پيش در جامعه ترويج شود.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، به نقل از ايرنا، قدرت اله ولدي به مناسبت هفته وقف در ديدار با مجموعه اداره اوقاف و امور خيريه ملاير اظهار داشت: عمل امينانه به وقف يکي از ضرورت‌ها است که نيازمند نظارت مستمر دست‌اندرکاران حوزه وقف است.

  وي با بيان اينکه ملاير را در کشور به عنوان شهر واقفان خيرانديش مي‌شناسند افزود: موقوفات اين شهرستان برکت‌هاي فراواني براي مردم داشته اشت که اين موقوفات بايد طبق نيازهاي روز باشد.

  فرماندار ويژه ملاير با اشاره به اقدامات و عملکرد ماندگار اداره اوقاف و امور خيريه اين شهرستان و اجراي امينانه نيت واقفان ادامه داد: عرصه‌هاي متعددي براي وقف وجود دارد که با نظارت بيشتر نيازهاي اين حوزه بايد سنجيده و احصا شود.

  ولدي بيان کرد: علاوه بر کمک‌هاي خوب اوقاف و امور خيريه ملاير در حوزه‌هاي مختلف، براي ايجاد شهر نمايشگاهي مبل و منبت اداره اوقاف و امور خيريه اين شهرستان يکي از دستگاه‌هاي اجرايي بود که تعامل و همراهي خوبي داشت.

  وي گفت: همزمان با اربعين حسيني(ع) 6 موکب در شهرستان ملاير برپا شد که اداره اوقاف و امور خيريه ملاير افزون بر يکصد ميليون تومان به اين موکب‌ها کمک کرد که قابل تقدير است.

   هزينه‌کرد يک ميليارد و 800 ميليون تومان در حوزه درمان 

  رئيس اداره اوقاف و امور خيريه ملاير نيز با اشاره به خدمات ماندگار وقف در اين شهرستان گفت: امسال 770 ميليون تومان براي اطعام‌دهي و روضه‌خواني در اين شهرستان هزينه شد که 75 هزار نفر از آن بهره‌مند شدند.

  پژمان جعفري ادامه داد: 240 ميليون تومان براي اعزام 112 نفر به کربلا هزينه و 260 ميليون تومان نيز براي حمايت از ايستگاه‌هاي صلواتي پرداخت شد.

  وي افزود: در حوزه فرهنگي نيز 960 ميليون تومان براي کمک به تحصيل و توزيع نوشت‌افزار براي 6 هزار دانش آموز نيازمند طبق نيت واقف هزينه شد.

  رئيس اداره اوقاف و امور خيريه ملاير همچنين پرداخت 300 ميليون تومان کمک هزينه درمان براي 700 بيمار نيازمند و تجهيز، نوسازي و هتلينگ بخش 25 تختخوابي بيمارستان امام حسين(ع) با اعتبار يک ميليارد و 500 ميليون تومان را از ديگر اقدامات در حوزه درمان برشمرد.

  جعفري بيان کرد: امسال براي عمران و آباداني امامزادگان اين شهرستان 200 ميليون تومان و براي تبليغ و ترويج فرهنگ قرآني حفظ، روخواني و روان خواني 75 ميليون تومان در راستاي نيت واقف هزينه شد.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 69
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.