کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 673
هفته جاری: 3911
ماه جاری: 5579
تاکنون: 1609925
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  امام جمعه ملاير گفت:
 • در توطئه جديدي که دشمنان به راه انداختند، ملت با بصيرت و هميشه بيدار ايران اسلامي صف خود را از اشرار جدا کردند و بار ديگر تير دشمنان به سنگ خورد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري به نقل از ايرنا، حجت الاسلام محمدباقر برقراري در خطبه هاي عبادي و سياسي نماز جمعه ملاير اظهار داشت: ملت ايران در طول 40 سال در مقابل دشمنان ايستاده‌اند و شهد شيرين شهادت را بارها چشيده‌اند و از اين به بعد نيز مقتدرانه مي‌ايستند.

  وي با تبريک هفته بسيج افزود: امام خميني(ره) معلم و پدر بسيجيان و تفکر بسيجي است که فرمودند: «بسيج ميقات پابرهنگان و معراج انديشه پاک است که تمامي مجاهدان دفتر اين تشکل را امضا کرده‌اند».

  حجت الاسلام برقراري ادامه داد: رهبر معظم انقلاب نيز بسيج را بهترين مدافع اسلام و انقلاب دانستند که مظهر عظمت ملت و نيروي کارآمد دروني کشور است.

  خطيب جمعه ملاير افزود: بسيج نيرويي است که ميدان‌هاي خالي را پُر مي‌کند و هرگز ميدان را خالي نمي‌کند و اگر انقلاب و نظام اسلامي ما همچنان با قدرت پيش مي‌رود، به واسطه وجود نيروي مخلص بسيج است.

  حجت الاسلام برقراري با بيان اينکه آمريکا در فتنه سال 98 نيز شکست خورد گفت: اگر آمريکا در يمن، لبنان و عراق شکست مي‌خورد، به دليل آن است که بوستان بسيج‌پرور در کشورهاي اسلامي به راه افتاده و خار چشم ايادي آمريکا در منطقه شده است.

  امام جمعه ملاير اخلاص در عمل، خدامحوري، حاضر در تمامي ميدان‌ها، همراهي مجاهدت با ايمان و بصيرت، حفظ انديشه‌هاي ارزشي و شهادت طلبي و تلاش مومنانه براي  حضور با اراده و همت بلند و پيشرو بودن در ميدان‌هاي سخت را از توصيه‌هاي مهم رهبر معظم انقلاب به بسيجيان عنوان کرد و گفت: بسيج در 40 سال عمر انقلاب اسلامي اين ويژگي‌ها را از خود بروز و ظهور داده است.

  حجت الاسلام برقراري با بيان اينکه بسيج در فتنه‌هاي سال 78، 88، 96 و 98 سينه سپر کرد و خون داد افزود: امثال بسيجيان هستند که انقلاب را با دادن خونشان تا به امروز سرِ پا نگه داشته‌اند و بايد خائنان در اين مواقع شناخت.

  وي همچنين به اشاره به تاکيدات رهبر معظم انقلاب در جمع اقتصاددانان مبني بر اينکه در جنگ اقتصادي بايد کشور مسلح به سلاح توليد داخلي شود خاطرنشان کرد: طبق اين تاکيدات مسئولان گره زدن حل مشکلات به تصميم‌هاي ديگران موجب بروز بدترين مشکلات مي‌شود و اين نوع نگاه بايد کنار گذاشته شود.

  خطيب جمعه ملاير گفت: بايد در خريد داخلي، توليد و کيفيت‌سازي توجه کنيم و بتوانيم با سلاح رونق توليد در جنگ اقتصادي در مقابل دشمنان پيروز شويم.

  حجت الاسلام برقراري از مسئولان خواست: به ظرفيت عظيم موجود در کشور مصمم باشند و اجازه ندهند هيچ کارخانه‌اي تعطيل و کارگري بيکار شود.

  وي همچنين از مردم استان همدان و شهرستان ملاير به دليل نجابت، بصيرت و وفاداري خود نسبت به نظام جمهوري اسلامي در اتفاق‌هاي اخير تقدير کرد و افزود: مردم استان همدان در اين اتفاق‌ها آب به آسياب دشمن نريختند.

  امام جمعه ملاير اصلاح قيمت و سهميه بندي بنزين را يک قانون دانست و بيان کرد: طبق فرموده‌هاي رهبر معظم انقلاب اين امر تصميم سران سه قوه بوده و اين قانون بايد اجرا شود، اما مشکلاتش را نيز بايد برطرف کرد.

  حجت الاسلام برقراري تاکيد کرد: از دولتمردان مي‌خواهيم به مساله گراني توجه ويژه داشته باشند و تدبيري براي جلوگيري از افزايش قيمت کالا بينديشند.

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 92
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.