کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 248
هفته جاری: 2591
ماه جاری: 10602
تاکنون: 1648000
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  همايش وحدت حوزه و دانشگاه در دانشگاه ملاير برگزار شد.
 • معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير: همراهي و همدلي روحانيون، دانشگاهيان، مديران،مردم، دستگاه هاي نظامي، انتظامي و امنيتي، آسايش و امنيت را در شهرستان به دنبال داشته است.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري شامگاه روز يکشنبه، همايش وحدت حوزه و دانشگاه با موضوع، نقش حوزه و دانشگاه در تبيين گام دوم انقلاب به ميزباني دانشگاه ملاير  و با حضور امام جمعه ملاير، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير، اساتيد حوزه و روساي دانشگاه هاي شهرستان برگزار شد.

  فرماندار ويژه شهرستان ملاير بيان داشت: از ابتداي سال و با محوريت امام جمعه ملاير اتحاد و همدلي بسيار خوبي در شهرستان حاکم شده است که در گذشته اين اتحاد به اين شکل وجود نداشت.

  وي خاطر نشان کرد: اگر درگذشته دغدغه روز دانشجو را داشتيم، اکنون به برکت اساتيد انقلابي دانشگاه ها و دفاتر نهاد نمايندگي دانشگاه ها، اين دغدغه ديگر وجود ندارد.

  وي تاکيد کرد: ما زماني در کارها موفق خواهيم شد که برادري، همدلي و اتحاد وجود داشته باشد و خوشبختانه در شهرستان ملاير در حال حاضر چنين وضعيتي موجود است.

  ولدي عنوان داشت: وقتي از ارتباط ميان دانشگاه ها صحبت مي شود اين ارتباط بين دانشگاه ملاير و دانشگاه آزاد و ساير دانشگاه ها بسيار عالي است و اين دو دانشگاه در راستاي گام دوم انقلاب در حوزه پژوهش و مسايل اقتصادي و ارتباط بين دانشگاه و صنعت نقش بسزايي را بعمل آورده اند.

  وي گفت: در گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبري تبيين فرموده اند ارزش دادن به سرمايه انساني مستعد و کار آمد به خصوص: ?- ??ميليون جوان. ?- ?? ميليون تحصيل کرده با تحصيلات عاليه.?- انبوه جوانان با روحيه انقلابي، مد نظر معظم له مي باشد.

  وي بيان داشت: در شرايط جنگ اقتصادي و جنگ فرهنگي که دشمن بر عليه کشور ما شروع نموده است اوضاع کشور ما بسيار متفاوت است و بايد درک درستي از اين اوضاع را داشته باشيم و همه بايد گوش به فرمان مقام معظم رهبري باشيم.

  ولدي خاطر نشان کرد: همراهي و همدلي روحانيون، دانشگاهيان، مديران،مردم، دستگاه هاي نظامي، انتظامي و امنيتي، آسايش و امنيت  را در شهرستان به دنبال داشته است.

  در ادامه  امام جمعه ملاير بيان داشت: مهندس ولدي، فرماندار شهرستان ملاير از نيروهاي انقلابي و پر تلاش هستند و خداوند را به خاطر نعمتي که به شهرستان عطا نموده است شاکريم.

  وي گفت: براي وحدت حوزه و دانشگاه خون هاي مطهري همچون، خون شهيد مفتح ريخته شده است و بايد اين نعمت قدر دانسته شود.

  امام جمعه ملاير افزود: قبل از انقلاب وحدت ميان حوزه و دانشگاه وجود داشت و همين وحدت باعث پيروزي انقلاب شد و پس از انقلاب و شهادت شهيد مفتح اين وحدت قاعده‌مند  شد.

  وي خاطر نشان کرد: مرحوم آيت الله مرعشي نجفي که کُوهي از عِلم بود وصيت مي کند که زير پاي جويندگان عِلم دفن شود که اين نقش علم و دانش را براي ما نشان مي‌دهد.

  وي اظهار داشت: بايد تلاش و گام هاي بيشتري براي توليد علم به ويژه در حوزه علوم انساني برداشته شود.

  وي در پايان بيان داشت: با وحدت و همدلي بين حوزه و دانشگاه در انتخابات، نيروهايي با تفکر انقلابي به مردم معرفي شوند.

   

   

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 114
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.