کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 229
هفته جاری: 2572
ماه جاری: 10583
تاکنون: 1647983
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در جمع حافظان قرآن کريمِ و اهالي روستاي حسين آباد ناظم:
 • فعاليت قرآني که در روستا انجام مي شود باعث افتخار مردم شهرستان ملاير است که قرآن آموزاني از کشورهاي مختلف به اين مدرسه مي آيند و حافظ قرآن مي شوند و کلام الهي را در کشور خودشان ترويج و گسترش مي دهند.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، قدرت اله ولدي شامگاه روز پنجشنبه در محفل انس با قرآن و تجليل از حافظان قرآني در موسسه بيت الاحزان روستاي حسين آبا ناظم بيان داشت: اينگونه کارها از مواردي است که مقام معظم رهبري در بيانيه گام دوم انقلاب بر آن تاکيد دارند.

  مردم ما شهداي زيادي را تقديم انقلاب اسلامي کردند واگر ولايتمداري و تلاش مردم نباشد هيچ کاري انجام نخواهد شد.

  جنگ اقتصادي که دشمنان عليه مردم ما به راه انداختند با پايداري و گوش به فرمان بودن همگي به مقام معظم رهبري بي ثمر خواهند شد و جواب دندان شکني است به دشمنان اين نظام مقدس.

  در شرايط فعلي فروش نفت ايران بسيار پايين آمده است، ولي دولت همه تلاش خود را دارد تا از اين گردنه نيز عبور نماييم و مشکل مرتفع شوند.

  مقام معظم رهبري فرمودند، اميد ما بعد از خداوند متعال، ارزش دادن به سرمايه انساني مستعد و کار آمد به خصوص: 36ميليون جوان، 14 ميليون تحصيل کرده با تحصيلات عاليه و انبوه جوانان با روحيه انقلابي است.

  در فتنه اخير دشمنان ورود پيدا کردند و تمام توان خود را گذاشتند ولي به حمدالله موفق نشدند و با هوشياري مردم ناکام ماندند.

  با تدبير و درايتي که مديريت ارشد استان، مهندس شاهرخي و همراهي و همدلي بين نيروهاي نظامي و انتظامي و روحانيون و ساير اقشار مردم وجود داشت هيچ آشوبي را در استان شاهد نبوديم.

  آشوب هايي که در برخي نقاط کشور انجام شد در خارج از کشور هدايت مي شدند و به اموال مردم و بيت المال صدمه مي‌زدند.

  تکليف مردم با اراذل و اوباش جداست و اگر کسي نيز بي گناه کشته شد مورد تکريم مسئولين کشور قرار گرفت و از خانواده‌هاي آنها دلجويي شد و بر اساس فرموده مقام معظم رهبري به آنها حکم شهيد دادند.

  در شهرستان ملاير با ابتکاري که به عمل آمد 200طرح اقتصادي را در 200 روستا پيگيري نموديم که با تلاش‌هاي انجام شده اين طرح‌ها به حدود 550 طرح رسيده است.

  از اين موارد 163 طرح در روستاها انجام شد و تسهيلات مورد نياز را نيز دريافت کرده اند.

  سرانه فضاي سبز شهرستان ملاير در کشور بسيار خوب است و امسال نيز توانستيم جنگل کاري گسترده اي را انجام دهيم.

  سهميه شهرستان ملاير براي کاشت جنگل 100 هکتار بود که موفق شديم بيش از 4 برابر آن را انجام دهيد و اين جز با همت، همدلي و تلاش مجموعه مديران دستگاه‌هاي مرتبط مُيسر نمي شد.

  محوريت همه کارهاي ما در شهرستان امام جمعه ملاير، با همدلي و همراهي خوب اعضاي شوراي تامين، روحانيون، مديران، دستگاه‌هاي نظامي و انتظامي و مردم است.

  خداوند را شاکريم که در استاني مسئوليت داريم که استانداري فرهيخته و پرتلاش در رأس مديريت آن قرار گرفته است و خدمات ارزنده اي را با تلاش شبانه روزي و جهادي به مردم استان ارائه مي دهد.

  مردم شهرستان نيز خدمات ارزنده مهندس شاهرخي را در سمت شهرداري ملاير فراموش نخواهند کرد.

  اگر مديري نتواند در اين ماراتن توسعه و پيشرفت همراه ما باشد خودش خسته خواهد شد و از ادامه کار باز خواهد ماند.

  مردم ما در اين بُرهه از زمان نيازمند مديراني هستند که شبانه روز تلاش کنند و خدمت ارائه دهند.

   

   

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 48
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.