کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 168
هفته جاری: 168
ماه جاری: 1240
تاکنون: 1551712
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  سعيد رسولي، معاون وزير راه و شهرسازي و مديرعامل راه‌آهن جمهوري اسلامي ايران در ملاير مطرح نمود:
 • مجموعه مديران و کارکنان راه‌آهن جمهوري اسلامي ايران خودشان را خادم مردم و به‌ويژه زائران امام رضا و حضرت اباعبدالله الحسين(ع) مي‌دانند.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، سعيد رسولي، مديرعامل راه‌آهن جمهوري اسلامي ايران روز چهارشنبه و در بازديد از مسير راه‌آهن ملاير به کرمانشاه، ضمن تسليت ايام سوگواري سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين(ع) بيان داشت: مجموعه مديران و کارکنان راه‌آهن جمهوري اسلامي ايران خودشان را خادم مردم و به‌ويژه زائران امام رضا و حضرت اباعبدالله الحسين(ع) مي‌دانند.

  وي با اشاره به تردد زائران حسيني (ع) در اين مسير عنوان داشت: در ايام اربعين جابجايي بخشي از زائران کربلاي معلي را مجموعه راه‌آهن بر عهده دارد و امسال نيز تلاش داريم هم به لحاظ کميت و کيفيت خدمات را بهبود ببخشيم.

  رسولي تصريح کرد: با تلاش‌هايي که صورت گرفته است به‌زودي و طي روزهاي آتي ميزبان خيل عظيم زائران حضرت اباعبدالله الحسين (ع) براي حضور در کربلا در اين مسير خواهيم بود.

  وي خاطرنشان کرد: دو عامل اصلي تعيين‌کننده ظرفيت قطارها هستند، يکي تقاضا براي سفر است که اين توسط دستگاه‌هاي مجري نيازسنجي مي‌شود و عامل دوم نيز ترافيک مسير است که به ما اجازه بدهد تا بتوانيم قطارهاي بيشتري را به يک مسير اختصاص دهيم.

  وي افزود: در اجابت تقاضاي مردم عزيز منطقه قطار ملاير به تهران به‌تازگي برقرارشده و استقبال خوبي هم صورت گرفته است و براي تعداد قطارهاي کرمانشاه و ملاير به مشهد مقدس تمهيدات خوبي انديشيده شده و اين قطارها يک روز در ميان اين مسافت را طي مي‌نمايند.

  مديرعامل راه‌آهن جمهوري اسلامي ايران  خاطرنشان کرد: يکي از اصلي‌ترين مأموريت‌هاي جمهوري اسلامي ايران موضوع جابجايي بار است و در سياست‌هاي کلي برنامه ششم، بند پنجم نيز مقام معظم رهبري تأکيد ويژه‌اي داشتند بر اتصال جذب عمده بار به شبکه ريلي کشور دارند.

  وي ادامه داد: مديران راه‌آهن کشور مأموريت دارند مراکز جذب بار شناسايي کنند و اين براي سال 98 هدف‌گذاري شده که حدود 70 کيلومتر اتصال مراکز عمده بار را خواهيم داشت که با اجراي اين خط فرعي ظرفيت 20 ميليون انتقال بار بيشتر به وجود خواهد آمد.

  رسولي در پايان افزود: در استان همدان و در اين منطقه با توجه به استعدادها و وجود کارخانه‌هاي متعدد و با همکاري مسئولين استاني و شهرستاني اين جذب بار انجام خواهد شد.    

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 131
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.