کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 795
هفته جاری: 5919
ماه جاری: 6991
تاکنون: 1557364
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير گفت:
 • قانون‌مداري فصل‌الخطاب ما در برگزاري انتخابات امسال است و همه بايد براي برگزاري انتخاباتي سالم، پرشور، با حضور حداکثري مردم و بي‌طرفي کامل تلاش کنيم.
 • قدرت اله ولدي روز سه شنبه در گردهمايي شوراهاي اسلامي روستاها و دهياران به مناسبت روز روستا اظهار داشت: در برگزاري انتخابات خط قرمزهايي داريم و دهياران حق ورود به نفع يا ضرر هيچ نامزد انتخاباتي ندارند.

  وي خطاب به دهياران تاکيد کرد: از پرداختن به حاشيه‌ها پرهيز و مردم را براي حضور حداکثري در انتخابات مجلس شوراي اسلامي در اسفند امسال تشويق کنيد.

  فرماندار ويژه ملاير با تاکيد بر اينکه دهياراني که قصد تبليغات به نفع نامزدهاي انتخابات را دارند، بايد استعفا دهند بيان کرد: با ورود دهياران به هرگونه مسائل حاشيه‌اي به ويژه تبليغات براي نامزدهاي مجلس به شدت برخورد مي‌شود و همه بايد با بي‌طرفي کامل، براي قانون‌مداري و امانت‌داري در انتخاباتي باشکوه و سالم تلاش کنيم.

  خدمت به مردم نبايد تبليغاتي تلقي شود

  ولدي جابجايي دهياران به روستاي همتاي روستاي خود به منظور ايجاد تحول بيشتر در روستاها را از اقدامات مهم برشمرد و ادامه داد: اين جابجايي‌ها انتخاباتي نيست و هرگونه خدمتي به مردم نبايد تبليغاتي تلقي شود.

  وي در تشريح جابجايي دهياران گفت: دهياري که چندين سال در يک روستا فعاليت کرده، هر چه توان داشته در آن روستا استفاده کرده و روستاي ديگري بايد از توان و ظرفيت وي بهره ببرد.

  معاون استاندار همدان با بيان اينکه اين جابجايي با رضايت شوراي اسلامي روستا و بخشداران انجام مي‌شود اظهار داشت: دولت تدبير و اميد اعتقاد ويژه‌اي به توسعه روستاها و اشتغال روستايي دارد و با دستور رهبر معظم انقلاب، حمايت مجلس شوراي اسلامي و تلاش دولت 1.5 ميليارد دلار از صندوق توسعه ارزي به روستاها اختصاص يافت.

  ولدي با تاکيد بر اينکه تمام تلاش خود را بايد براي جذب اين تسهيلات در روستاها و ايجاد اشتغال روستايي به کار بگيريم افزود: همه ما در اين شهرستان متحد هستيم و مردم بايد از اين تلاش‌ها و فعاليت‌ها و خدمات دولت بهره‌مند شوند.

  وي دهياران را از بدنه دولت دانست و خطاب به دهياران تاکيد کرد: زحمات و تلاش‌هاي شما بايد به نتيجه برسد و مردم از اين خدمات بهره ببرند.

  اجراي 200 طرح در 200 روستا

  فرماندار ويژه ملاير با بيان اينکه دهياران بايد پاسخگوي شوراي اسلامي روستا باشند تاکيد کرد: شوراهاي اسلامي روستاها بايد از دهياران طرح و برنامه بخواهند و آنها را در حل مسائل و مشکلات روستا راهنمايي کنند.

  ولدي گفت: بنا داريم 200 طرح اقتصادي و عمراني را در 200 روستاي ملاير اجرا کنيم که دهياران، شوراهاي اسلامي روستا و بخشداران بايد هر چه سريعتر يک طرح را براي روستا معرفي کنند.

  وي ادامه داد: چهار دستگاه صادر کننده مجوز در اين زمينه همکاري مي‌کنند و اولويت اعطاي تسهيلات کم بهره در اجراي اين طرح‌ها نيز سه دستگاه حمايتي کميته امداد، بهزيستي و بنياد شهيد است.

  فرماندار ويژه ملاير با اشاره به ظرفيت‌هاي موجود در روستاها گفت: تعاوني‌هاي دهياران نيز مي‌توانند در اجراي طرح 200 طرح در 200 روستا مشارکت و با اجراي طرح‌هاي اقتصادي، يک منبع درآمدي ايجاد کنند.

  ولدي تاکيد کرد: اين طرح‌ها بايد در روستاها عملياتي شود، منابع مالي آنها نيز ديده شده و 200 ميليارد ريال تسهيلات در سه دستگاه حمايتي اين شهرستان اختصاص يافته که بايد جذب شود.

  اجراي 350 هکتار جنگل‌کاري در ملاير

  وي همچنين به اجراي طرح جنگل‌کاري در اين شهرستان اشاره کرد و گفت: بنا داريم امسال 100 هکتار جنگل بکاريم که طبق پيشنهاد ما اين ميزان به ??? هکتار افزايش يافت و اولويت ما در ورودي‌هاي شهرها است.

  ولدي خواستار کمک و همراهي دهياران در کاشت اين ميزان جنگل‌کاري تا پايان آبان امسال شد و افزود: در ساخت و سازهاي روستايي دهياران و بنياد مسکن به صورت تلفيقي با هم کار کنند تا خطاي کمتري در اين زمينه داشته باشيم.

  معاون استاندار همدان به طرح کاشت جنگل‌کاري از گونه صنوبر به وسعت 200 هکتار در بخش جوکار در روستاهاي حسين آباد شاملو و عُشاق اشاره و بيان کرد: دهياران و شوراهاي اسلامي روستاها مي‌توانند با در اختيار قرار دادن زمين در کاشت جنگل و تهيه مواد اوليه صنعت مبل و منبت همکاري کنند، دولت نيز از نظر مالي کمک مي‌کند.

  ولدي تاکيد کرد: دهياران و تعاوني دهياري‌هاي بخش‌هاي تابعه مي‌توانند از حوزه امور روستايي کمک بگيرند و در اجراي طرح‌هاي اقتصادي، گردشگري، عمراني و اشتغالزايي تلاش کنند.

   

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 147
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.