کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 69
هفته جاری: 3474
ماه جاری: 20660
تاکنون: 1678608
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  نماينده مردم ملاير در مجلس شوراي اسلامي روز شنبه در آيين افتتاح مرکز جامع سلامت روستاي کهکدان بخش سامن ملاير گفت:
 • در مجلس دهم انقلابي در توسعه روستاها در حوزه بهداشت و درمان رخ داد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري به نقل از ايرنا، محمد کاظمي با بيان اينکه انقلاب چهره روستاها را تغيير داد بيان کرد: در طول چهل سال از عمر انقلاب دولت همه توان و تلاش خود را براي عمران و آباداني روستاها به کار گرفت و امروز شاهد تحولات چشمگيري در اين زمينه هستيم.

  وي با اشاره به آثار مثبت سفر وزير بهداشت و درمان در سال 95 به اين شهرستان افزود: در حوزه بهداشت و درمان تلاش شد در کنار تامين تجهيزات با راه‌اندازي دانشکده پرستاري و يپراپزشکي آموزش نيز توسعه پيدا کند.

  نائب رييس کميسيون حقوقي و قضايي مجلس دهم حرکت به سمت تکميل دانشگاه علوم پزشکي را يک ضرورت برشمرد و ادامه داد: از مجموع 100 ميليارد تومان اعتبار براي احداث و بازسازي مراکز خانه بهداشت و مراکز جامع سلامت استان، 33 ميليارد تومان به اين شهرستان اختصاص يافت.

  کاظمي بيان کرد: در حال حاضر 50 ميليارد تومان طرح در سطح شهرستان ملاير آماده بهره‌برداري است که با حضور وزير بهداشت و درمان افتتاح خواهد شد.

  وي با اشاره به دستاوردهاي طرح تحول نظام سلامت، خواستار پيگيري راه اندازي مرکز آنژيوگرافي شد و گفت: از محل اجراي اين طرح 27 خانه بهداشت و 18 مرکز جامع خدمات سلامت در شهرستان ايجاد شد.

  اجراي ?? طرح بهداشتي و درماني در ملاير

  ديگر نماينده مردم ملاير در مجلس شوراي اسلامي نيز به تحولات چشمگير حوزه بهداشت و درمان اشاره کرد و افزود: از محل اجراي طرح تحول سلامت و بازسازي و مرمت خانه‌هاي بهداشت و مراکز جامع سلامت، 50 طرح سهم ملاير شد که بيشتر اين طرح‌ها افتتاح شده است.

  حجت الاسلام احد آزاديخواه گفت: براي اجراي اين طرح‌هاي بهداشتي و درماني سهم اعتبارات ملاير يک و نيم برابر افزايش و به مبلغ 33 ميليارد تومان رسيد.

  وي اورژانس در حال ساخت بيمارستان امام حسين(ع) ملاير را از نظر تعداد تخت و وسعت به اندازه يک بيمارستان شماره 3 دانست و اظهار داشت: توسعه آموزش در بيمارستان‌هاي ملاير به توسعه زيرساخت‌هاي بهداشتي و درماني اين شهرستان کمک مي‌کند.

  دبير کميسيون فرهنگي مجلس دهم با تاکيد بر اينکه بايد به سمت و سوي دانشگاه علوم پزشکي حرکت کنيم گفت: در اتفاقات اخير با همدلي و هوشياري مردم و فرامين رهبر معظم انقلاب تمامي توطئه‌هاي دشمن نقش بر آب شد.

  خدمات دولت در حوزه بهداشت و درمان بي نظير است

  مدير شبکه بهداشت و درمان ملاير نيز احداث مراکز جامع خدمات سلامت را يکي از دستاوردهاي طرح تحول نظام سلامت دانست و افزود: اقدامات دولت تدبير و اميد در حوزه بهداشت و درمان بي‌نظير است.

  محسن ترکاشوند با بيان اينکه به واسطه اجراي طرح تحول سلامت انقلابي در حوزه بهداشت و درمان رخ داد و اجراي 27 خانه بهداشت، 18 مرکز جامع سلامت، چهار پايگاه سلامت، مرکز دندانپزشکي سينا، مرکز غربالگري سرطان بيمارستان مهر، اورژانس بيمارستان مهر، اورژانس بيمارستان امام حسين(ع) با 28 تخت، ايجاد پد هلي‌کوپتر و بيمارستان 96 تختخوابي را از دستاوردهاي اين طرح برشمرد.

  وي گفت: از محل اجراي طرح تحول سلامت تجهيزاتي همچون دستگاه ام.آر.آي، سي.تي.اسکن، 2 دستگاه راديولوژي ديجيتال، آندوسکوپي، توسعه سي.سي.يو و آي.سي.يو و ساير تجهيزات پزشکي براي اين شهرستان جذب شد.

  مدير شبکه بهداشت و درمان ملاير بيان کرد: بيش از 300 ميليارد تومان طرح در سال‌هاي گذشته از محل اجراي طرح تحول نظام سلامت در اين شهرستان هزينه شد.

  ترکاشوند درباره مرکز جامع سلامت روستاي کهکدانه افزود: اين مرکز با مساحت 536 مترمربع در 2 طبقه با اعتبار يک ميليارد و 500 ميليون تومان احداث شد که چهار روستا با يک هزار و 46 خانوار از اين مرکز بهره‌مند مي‌شوند.

  وي ادامه داد: مرکز جامع خدمات سلامت روستاي علي آباد دمق نيز به مساحت 810 مترمربع در 2 طبقه با اعتبار 2 ميليارد و 300 ميليون تومان احداث شد که يک هزار و 558 خانوار در اين روستا از آن بهره‌مند مي‌شوند.

  عکس های مرتبط
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 82
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.