کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 18
هفته جاری: 3423
ماه جاری: 20609
تاکنون: 1678561
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت:
 • نظام مقدس جمهوري اسلامي امروز در اوج عزت و شکوه است و پيروزي ملت ايران در مقابل استکبار جهاني از مسير انقلاب قطعي است.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري به نقل از ايرنا، علي آقامحمدي روز سه‌شنبه در آيين راهپيمايي يوم الله 22 بهمن در شهرستان ملاير اظهار داشت: ما هر چه داريم از مسير انقلاب اسلامي و يوم الله 22 بهمن است.

  وي تاکيد کرد: بايد مهيا شويم، چراکه نبرد بزرگ و ظهور نزديک است و بايد با قرآن مانوس‌تر شويم.

  عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام با بيان اينکه ملت ايران بار ديگر در راهپيمايي 22 بهمن عظمت آفريدند افزود: آنچه امروز براي نظام و ملت به دست آمده، حاصل تلاش‌هاي جمعي مردم است.

  آقامحمدي سردار سليماني را يکي از انسان‌هاي وارسته و پرورش يافته انقلاب اسلامي دانست و ادامه داد: سردار بزرگ اسلام ابتدا جذب انقلاب شد و انقلاب از او سرداري ساخت که رييس جمهوري آمريکا همچون يک ابرقدرت با او همآورد مي‌شود.

  ملت ايران در راهپيمايي 22 بهمن عظمت آفريدند

  وي بيان کرد: همآوردي رييس جمهوري آمريکا با سردار سليماني از روي ترس بود نه مردانه و در دل شب با همه ابزار و وسايل و هلي‌کوپتر به او حمله کرد.

  عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت: ايران اسلامي به درجه‌اي از عظمت و قدرت رسيده که در مقابل قدرت اول دنيا مي‌ايستد و سپاه پاسداران سيلي محکمي به آنان مي‌زند.

  آقامحمدي با بيان اينکه پنتاگون مجروحان خود را از اين سيلي محکم سپاه 110 نفر اعلام کرد افزود: اين عظمت و قدرت ايران با دست خالي حاصل شده و به اراده‌اي قوي تبديل شده که دنيا را تحت تاثير قرار داده است.

  وي با اشاره به شهداي دوران انقلاب و جوانان دهه 30 و 40 اظهار داشت: جوانان امروز نيز به ميدان آمده‌اند تا با حضور در راهپيمايي 22 بهمن عزم اراده خود را براي سرنگوني دشمنان نشان دهند.

  عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت: امام خميني(ره)، رهبر معظم انقلاب و سيد حسن نصرالله سه تن از فرزندان حضرت زهرا(س) در تمامي عالم شناخته شده‌اند و خواسته آنان و ملت ايران از بين رفتن قدرت مستکبران است.

  آمريکا خواهد رفت، اين مزاح نيست

  آقامحمدي با اشاره به تاکيدات امام خميني(ره) در خرداد سال 42 مبني بر اينکه شاه، رژيم صهيونيستي و آمريکا بايد بروند خاطرنشان کرد: شاه و دست‌نشانده‌هاي آن رفت، رژيم صهيونيستي و آمريکا نيز خواهند رفت و اين مزاح نيست.

  وي با بيان اينکه ملت ايران امام خميني(ره) را تا پيروزي انقلاب همراهي کردند و هم اکنون نيز همراه و يار رهبر معظم انقلاب هستند افزود: جوانان امروز ما براي 20 سال آينده رژيم صهيونيستي را از بين خواهند برد.

  عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام اظهار داشت: امروز ملت ايران آمريکا را به شدت عصباني کرده و همه ترفندها را عليه ايران و کشورهاي همسايه به کار گرفت، اما راه به جايي نبرد و به ذلت گرفته شده است.

  آقامحمدي تاکيد کرد: آمريکا گمان کرد با شهادت حاج قاسم او از بين رفته است، اما حاج قاسم همين جاست و تمامي فرزندان ايران عشق‌شان سردار سليماني است.

  ملت ايران تا انتقام حاج قاسم از پاي نمي‌نشيند

  وي خاطرنشان کرد: ملت ايران لباس سياه را براي انتقام حاج قاسم پوشيده است و تا انتقام نگيرد، از پاي نمي‌نشينيم.

  عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام با بيان اينکه ملت ايران خواستار بيرون راندن آمريکا از منطقه است افزود: مردم ايران راه اصلي را آمده، اگرچه درگير مشکلات و سختي‌ها هستند.

  آقامحمدي گفت: طبق ادعاي آمريکا فولاد و پتروشيمي 2 برگ برنده ايران است که تحريم‌ها را در اين زمينه اعمال کردند، اما بدانند که از روز گذشته ايران قرارداد توليد الکترود و کک را امضا کرد.

  وي ادامه داد: ايران تمام تعهدات برجام را کنار گذاشت و موقعيت امروز ما در انرژي هسته‌اي بسيار بهتر از گذشته است.

  سال آينده رونق توليد جدي است

  عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام با بيان اينکه اروپا و آمريکا به دنبال مذاکره با ايران است، آن را ناشي اوج عزت و قدرت ايران دانست و گفت: ملت ايران يک خواسته دارد و آن ظهور حضرت (عج) است.

  آقامحمدي همچنين تاکيد کرد: سال آينده توليد رو به رونق است و شرايط بهبود پيدا مي‌کند و هر کسي انقلاب را قبول دارد بايد به مردم خدمت کند.

  وي گفت: ملت ايران يک بار براي عاشورا آمدند، يک بار عزاداري و يک بار راهپيمايي کردند و همين يک بار کافي است که براي آنها کار کنيم.

  مردم انقلابي ملاير در يوم الله 22 بهمن از ميدان امام خميني(ره) تا ميدان امام حسين(ع) اين شهر راهپيمايي کردند.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 74
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.