کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 322
هفته جاری: 2209
ماه جاری: 22305
تاکنون: 1582866
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار همدان و فرماندار ويژه ملاير گفت:
 • بيمارستان‌هاي اين شهرستان امکانات مورد نياز براي مقابله با ويروس کرونا را دارد و مشکلي در اين زمينه نداريم.
 • قدرت اله ولدي روز يکشنبه در ارتباط ويدئو کنفرانس با استاندار همدان در ستاد پيشگيري، کنترل و هماهنگي مقابله با ويروس کرونا در شهرستان ملاير افزود: کادر پزشکي و درمان اين شهرستان تاکنون خدمات خوبي را به بيماران مشکوک به ويروس کرونا ارائه داده‌اند که قابل تقدير است.

  وي اظهار داشت: تاکنون مورد مثبتي از ويروس کرونا در اين شهرستان ثبت نشده و اميدواريم با همکاري و همراهي مردم بتوانيم اين شرايط را بهبود بخشيم.

  فرماندار ويژه ملاير تاکيد کرد: به منظور جلوگيري از شيوع ويروس کرونا از روزهاي گذشته ضد عفوني معابر پرتردد، خيابان‌ها، مساجد، مدارس، پايانه‌هاي مسافربري، سرويس‌هاي بهداشتي، بازار و اماکن پر تردد شهر آغاز شده و به طور مستمر و روزانه در حال انجام است.

  ولدي ادامه داد: آموزش‌هاي لازم به تمامي افراد مستقر در مراکز جامع سلامت و خانه‌هاي بهداشت اين شهرستان براي آگاهي‌بخشي به مردم و رعايت درست موارد بهداشتي براي مقابله با ويروس کرونا داده شده است.

  وي بيان کرد: با کمک مجموعه بهداشت و درمان و مرکز بهداشت اطلاع‌رساني خوب، مستمر و به موقع براي شهروندان در حال انجام است و اميدواريم به زودي شاهد روند کاهشي شيوع اين بيماري باشيم.

  معاون استاندار همدان زحمات و تلاش‌هاي شبانه‌روزي ستاد پيشگيري و مقابله با ويروس کرونا و به ويژه پزشکان و کادر درمان را در اين زمينه ستودني دانست و گفت: با وجود تمامي تلاش‌ها و پيگيري‌ها جايي براي نگراني نيست و شهروندان همچنان نکات بهداشتي را به طور جد رعايت کنند.

  ولدي با اشاره به فعاليت گسترده ستاد پيشگيري، کنترل و مقابله با ويروس کرونا در شهرستان افزود: هيچ کوتاهي در وظايف محول شده به اعضاي ستاد پذيرفته نيست و اولويت مهم ما ايجاد آرامش در شهر است.

  وي با بيان اينکه سلامت شهروندان اولويت مهم ما است گفت: بايد براي حفظ سلامت مردم از تمامي امکانات شهرستان براي پيشگيري و مقابله با ويروس کرونا استفاده کنيم.

  فرماندار ويژه ملاير خواستار کمک و حمايت شهروندان از کادر بهداشت و درمان شهرستان شد و بيان کرد: با رعايت نکات بهداشتي، جلوگيري از سفرهاي غيرضرروي و ماندن در منزل مي‌توانيم بر کرونا فائق آييم.

  ولدي تاکيد کرد: تيم‌هاي کنترلي در مبادي ورودي شهر ملاير به ويژه در محور اراک و قم مستقر و به طور جدي ورودي شهر را کنترل و نظارت مي‌کنند.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 71
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.