کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 274
هفته جاری: 2617
ماه جاری: 10628
تاکنون: 1648025
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه ملاير گفت:
 • برخي صنوف غيرضروري اين شهرستان به دليل پيشگيري از شيوع ويروس کرونا و جلوگيري از تجمع و مراجعه مردم، تعطيلي موقت خود را تا پايان سال اعلام کردند.
 • سعيد کتابي روز جمعه در جلسه ستاد پيشگيري، کنترل و هماهنگي مقابله با کرونا ويروس در شهرستان ملاير اظهار داشت: صنف طلافروشان ملاير از آن دسته اصناف است که به صورت خودجوش آمادگي تعطيلي تا پايان سال را داده‌اند.

  وي افزود: اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف اين شهرستان نيز پيشنهادهاي لازم براي کاهش ساعات کاري صنوف مختلف و يا تعطيلي برخي از صنوف غير ضروري را به دبيرخانه ستاد ارايه کرده‌اند.

  معاون سياسي و اجتماعي فرماندار ويژه ملاير تاکيد کرد: بايد با همکاري و تعامل بيشتر، مکان‌هايي که تجمع افراد در آنها صورت مي‌گيرد را مديريت کنيم تا زنجيره شيوع بيماري کرونا قطع شود.

  کتابي ريشه‌کني اين بيماري را نيازمند عزم جدي و همگاني دانست و ابراز اميدواري کرد: با همراهي مردم و قرنطينه خانگي، به‌زودي شاهد ريشه‌کني اين بيماري باشيم.

  وي ادامه داد: از ابتداي شيوع بيماري و به دستور فرماندار ويژه ملاير تمامي جلسات غيرضروري لغو شد، اما اين ستاد به دليل ضرورتي که در شرايط کنوني وجود دارد، بايد به طور منظم و مستمر برگزار شود.

  معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه ملاير بيان کرد: براي حفظ سلامت شهروندان و جلوگيري از شيوع ويروس کرونا بازديدهاي متعددي از نانوايي‌ها، مراکز توليدي و مراکز عرضه خدمات صورت گرفت و تذکرات لازم براي رعايت بهداشت ارايه شده است.

  کتابي گفت: شايعه تعطيلي برخي از جايگاه‌هاي عرضه سوخت در ملاير به هيچ وجه صحت ندارد و همه جايگاه‌هاي عرضه سوخت در اين شهرستان فعال است.

  وي بيان کرد: تمامي مرخصي‌هاي مديران، بخشداران و دهياران تا زماني که وضعيت به حالت عادي برگردد، لغو شده و بايد تمام امکانات و ظرفيت شهرستان در اختيار ستاد پيشگيري، کنترل و هماهنگي مقابله با ويروس کرونا قرار گيرد.

  معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه ملاير تاکيد کرد: نيمي از زمان تلويزيون شهري ملاير به موضوع اطلاع‌رساني و آگاهي‌بخشي مردم نسبت به پيشگيري از شيوع ويروس کرونا و رعايت نکات بهداشتي در مقابله با اين ويروس قرار داده شود.

  کتابي ادامه داد: تمامي دستگاه‌هاي اجرايي ملاير نيز موظف هستند يک بنر با موضوع‌ تاثيرگذار و اطلاع‌رساني و آگاهي‌بخشي در زمينه ويروس کرونا و خطر اين بيماري در سطح شهرستان نصب کنند.

  وي افزود: تاکسي‌هاي فعال در سطح شهر ملاير نيز موظف هستند تا زمان بهبودي اوضاع، از سوار کردن بيش از 2 مسافر در صندلي‌هاي عقب تاکسي خودداري کنند.

  کتابي اظهار داشت: شيوع ويروس کرونا بسيار جدي است و مردم بايد از سفرهاي غير ضروري، درون شهري و برون شهري به شدت پرهيز کنند.

  دادستان عمومي و انقلاب ملاير نيز با اشاره به مصوبات جديد در ستاد پيشگيري، کنترل و هماهنگي مقابله با ويروس کرونا در اين شهرستان مبني‌ بر ممنوعيت قطع انشعابات آب، برق و گاز توسط دستگاه‌هاي خدمات‌رسان ملاير هشدار داد.

  سعيد احمدي‌فر گفت: در صورت مشاهده حتي يک مورد قطعي آب، برق و گاز، اقدام به بازداشت افراد خاطي مي‌کنيم.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 114
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.