کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 451
هفته جاری: 4302
ماه جاری: 2003
تاکنون: 1710672
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  فرماندار ويژه شهرستان ملاير گفت:
 • توليد ماسک و لباس‌هاي بيمارستاني با ورود و کمک خيران، شرکت بافتينه و بافتسان و هماهنگي اداره صنعت، معدن و تجارت در چند نقطه اين شهرستان آغاز شد.
 • قدرت اله ولدي روز يکشنبه در جلسه ستاد پيشگيري، کنترل و هماهنگي مقابله با کرونا ويروس در استان به رياست سيدسعيد شاهرخي استاندار همدان که به صورت ويديو کنفرانس برگزار شد افزود: اين اقلام بهداشتي پس از تهيه و توليد در اختيار شبکه بهداشت و درمان و اداره صنعت، معدن و تجارت اين شهرستان قرار گرفته و توزيع مي‌شود.

  وي بيان کرد: براي پيشگيري و مقابله با بيماري کرونا دستگاه‌هاي متولي اين شهرستان پاي کار بوده و کميته‌هاي مختلف نيز فعالانه مشغول کار هستند.

  فرماندار ويژه ملاير ادامه داد: به منظور جلوگيري از تجمع و تردد شهروندان و پيشگيري از شيوع ويروس کرونا، آرايشگاه‌هاي مردانه، زنانه، بازار طلا فروشان و روز بازارها در سطح شهرستان تعطيل شده و دستگاه‌هاي متولي به شدت با متخلفان برخورد مي‌کنند.

  ولدي گفت: از ابتداي شيوع ويروس کرونا، تيم نظارت بر بيماري کرونا در ورودي شهر به صورت شبانه‌روز فعال است و به طور مستمر بازديد از اين اکيپ انجام مي‌شود.

  وي اظهار داشت: از چهار روز گذشته در ميدان‌هاي استقلال، انقلاب و تعاون ملاير، خودروهايي که وارد شهر مي‌شوند، مورد کنترل بيشتري قرار مي‌گيرند.

  معاون استاندار همدان با بيان اينکه نياز شديد به دستگاه تب‌سنج داريم، خواستار تهيه دستگاه تب‌سنج از طريق حوزه بهداشت و درمان و در اختيار قرار دادن آن به اکيپ نظارت و کنترل بر بيماري کرونا در ورودي شهر شد.

  ولدي همچنين به بازديدهاي مکرر از نانوايي‌ها و واحدهاي ارايه خدمت به مردم توسط فرمانداري، دادستاني، نيروي انتظامي، اداره صمت و اتاق اصناف ملاير اشاره و بيان کرد: اطلاع‌رساني‌هاي لازم براي پيشگيري از شيوع ويروس کرونا از طريق فضاي مجازي، نصب بنرهاي تبليغاتي و تلويزيون شهري در حال انجام است.

  وي يادآور شد: گندزدايي و ضدعفوني معابر، اماکن عمومي و ادارات با همکاري شهرداري‌ها، کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و دهياران به طور مستمر در حال انجام است.

  فرماندار ويژه ملاير با بيان اينکه دهياران با هماهنگي و مسووليت بخشداران و شوراهاي اسلامي روستاها، معابر روستاها را مداوم ضدعفوني مي‌کنند، خواست: خودروهايي که در اختيار نيروهاي نظامي اين شهرستان است، براي ضدعفوني و گندزدايي به کمک ستاد شهرستان بيايند تا بتوانيم سطح شهر را روزانه 2 يا سه نوبت ضدعفوني کنيم.

  ولدي ضمن تقدير از کادر پزشکي و درمان اين شهرستان گفت: در بيمارستان‌هاي امام حسين(ع)، غرضي و مهر امکانات و بخش‌هاي ويژه و مورد نياز در نظر گرفته شده است.

  وي همچنين به کمک 100 ميليون توماني اداره اوقاف و امور خيريه ملاير اشاره و بيان کرد: اين مبلغ براي تهيه برخي امکانات مورد نياز حوزه بهداشت و درمان و براي مقابله با بيماري کرونا اختصاص يافته که در اختيار متوليان امر قرار مي‌گيرد.

  فرماندار ويژه ملاير تاکيد کرد: در شرايط کنوني لازم است داروخانه‌ها مورد حمايت بيشتري قرار گيرند تا در زمينه تهيه دارو و لوازم بهداشت فردي مردم با مشکل مواجه نشوند.

  ولدي پيشنهاد کرد: ارزش افزوده‌اي که اداره ماليات به شهرداري‌ها مي‌دهد، توسط شهرداران در اين راستا و براي مقابله با شيوع ويروس کرونا هزينه شود.

   

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 173
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.