کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 765
هفته جاری: 2582
ماه جاری: 765
تاکنون: 1778516
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  فرماندار ويژه شهرستان ملاير در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي بيان داشت:
 • تحريم هاي ظالمانه دشمنان، مسائل و مشکلاتي را به وجود آورده است که با زحمات و تلاش‌هاي شبانه‌روزي مديران در قالب اقتصاد مقاومتي مي توانيم تحريم ها را کم اثر کنيم.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، فرماندار ويژه شهرستان ملاير روز سه شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي بيان داشت:سال 99 به فرمان مقام معظم رهبري( مدظله العالي) سال جهش توليد نامگذاري شده است و اين نشان مي‌دهد که اشتغال و معيشت مردم بسيار مهم و مورد توجه است.

  وي افزود: خوشبختانه در سطح شهرستان ملاير در سال گذشته فعاليت‌هاي خوبي صورت گرفت و اگر ورود براي مواردي از جمله جهاني شدن مبل منبت و ديگر پروژه‌هاي بزرگ صورت نمي گرفت شايد گرفتاري اقتصادي در شهرستان به مراتب بيشتر از اينها بود.

  وي ادامه داد: تحريم هاي ظالمانه دشمنان، مسائل و مشکلاتي را به وجود آورده است که با زحمات و تلاش‌هاي شبانه‌روزي مديران در قالب اقتصاد مقاومتي مي توانيم تحريم ها را کم اثر کنيم.

  وي خاطر نشان کرد: در حوزه‌هاي مختلف از جمله کشاورزي، صنعت، گردشگري و ديگر موارد وضعيت خوبي را در سطح شهرستان داريم.

  وي افزود: استان همدان در سال گذشته رتبه اول اقتصاد مقاومتي را در سطح کشور کسب نمود که نشان از زحمات و تلاش هاي همه مديران و در راس آنها تدابير و پيگيري هاي مهندس شاهرخي، استاندار همدان بود.

  وي تاکيد کرد: به دنبال اين هستيم که تپه نوشيجان به عنوان يک اثر ماندگار تاريخي در شهرستان به عنوان سومين اثر شهرستاني ثبت جهاني شود.

  وي اشاره داشت: در سال 99 فهرست 30 طرح مهم شناسايي و به مديران دستگاه‌هاي مرتبط اعلام شده که بايد تا بيستم هر ماه گزارش پيشرفت فيزيکي و موانع و مشکلات اين طرح ها را اعلام نمايند.

  ولدي تاکيد کرد: با توجه به شعار سال و ظرفيت بالاي شهرستان است بايد در موارد 14 گانه اقتصاد مقاومتي تلاش بيشتري شود و انتظارات بيشتري هم در اين زمينه وجود دارد.

  وي خظاب به مديران تاکيد داشت: ايد در سال جهش توليد، تلاش بيشتري کنيم تا موانع و مشکلاتي که بر سر راه سرمايه گذاران وجود دارد مرتفع شود و در اين خصوص مديران بايد تلاش چند برابري داشته باشند.

  ولدي افزود: تمام توان ما بايد اين باشد که بتوانيم ضمن اين که توسعه روزافزون شهرستان را داشته باشيم  مشکلات را مرتفع کنيم و  رضايت مردم را جلب نماييم.

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 386
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.