کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 567
هفته جاری: 567
ماه جاری: 8578
تاکنون: 1646297
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  مديرکل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس همدان خون شهيد سردار سليماني را تعبير يک انقلاب دوم دانست و گفت:
 • شهادت اين سردار دلاور فرصتي است که از سه دهه پرچالش انقلاب عبور کنيم.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، به نقل از ايرنا، سردار مهدي ظفري شامگاه يکشنبه در همايش هيات‌هاي مذهبي به مناسبت بزرگداشت شهادت سردار سليماني در مسجد چهارده معصوم(ع) ملاير اظهار داشت: در سه دهه انقلاب چالش‌هاي زيادي در حوزه‌هاي مختلف داشتيم که بايد ترميم مي‌شد.

  وي با تاکيد بر شناسايي و معرفي ابعاد شخصيتي سردار مدافعان حرم افزود: اين سردار بزرگ اسلام انديشه بزرگ داشت و در پوسته انقلاب نمي‌گنجيد و به حکومت جهاني فکر مي‌کرد.

  مديرکل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس همدان بيان کرد: اگر ده‌ها سال پس از اين شهيد سليماني ماموريت خود را انجام مي‌داد، هيچگاه نمي‌توانست به اين اندازه در سطح ملي و فراملي تاثيرگذار باشد و بايد آن را بهترين فرصت براي بهره‌برداري بدانيم.

  سردار ظفري با تاکيد بر اينکه در اين آيين‌ها بايد عظمت سردار رشيد اسلام را بشناسيم گفت: هيات‌هاي مذهبي فهم معرفي ارکان ارزشي جامعه را دارند و بايد دقت بيشتري براي شناسايي شخصيت شهيد سليماني شود.

  گفتمان‌سازي شخصيت وجودي سردار سليماني

  وي اظهار داشت: هيات‌هاي مذهبي مي‌توانند ترکيبي از ارزش‌هاي امروز جامعه را شکل دهند.

  مديرکل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس همدان تاکيد کرد: اين ارزش‌هاي ديني و مذهبي بايد با فرهنگ انقلابي و فرهنگ ايثار و شهادت آميخته شود تا از مصداق‌هاي جامعه ديني به درستي براي معرفي اصحاب امام حسين(ع) و شهيداني همچون سردار سليماني استفاده کنيم.

  سردار ظفري استفاده از تبليغ و شعار و کمک به گفتمان‌سازي در جامعه را ? روش براي تبديل ارزش به يک فرهنگ عنوان کرد و اظهار داشت: در بسياري از موارد ?? درصد فعاليت‌هاي ما در حوزه تبليغ و شعار بوده و کمتر به گفتمان‌سازي ورود کرده‌ايم.

  وي خطاب به هيات‌هاي مذهبي تاکيد کرد: با گفتمان‌سازي بايد ساختارهاي اجتماعي تقويت و تبديل به نهادهاي آينده انقلاب شوند.

  سردار سليماني از اجتهاد انحرافي جلوگيري کرد

  مديرکل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس همدان با بيان اينکه هيات‌هاي مذهبي بايد توليد ساختار کنند افزود: هر هيات بايد جريان‌سازي و با گفتمان‌سازي براي معرفي سردار شهيد سليماني تلاش کنند.

  سردار ظفري با اشاره به ويژگي‌هاي شخصيتي سردار رشيد اسلام و دغدغه فقر در جامعه گفت: سردار سليماني داعش را به خوبي مي‌شناخت و با نابودي داعش از يک حکومتي به نام اجتهاد انحرافي جلوگيري کرد.

  وي ادامه داد: سردار بزرگ اسلام هيچگاه خود را درگير مسايل داخلي نکرد و خون پاکش امروز وحدت را در جهان اسلام تقويت کرده است.

  مديرکل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس همدان با بيان اينکه ترس دشمن از وحدت و برادري موجود در جامعه اسلامي و وجود افراد جهان‌گير همچون سردار سليماني است بيان کرد: امروز بيش از هر زمان ديگري نياز به وحدت و انسجام داريم.

  خط مستقيمي جز ولايت فقيه نداريم

  سردار ظفري ادامه داد: خون سردار سليماني فراتر از مرزها خود را نشان مي‌دهد و اگر مي‌خواهيم خصوصيات شهيدان سليماني، همداني، تاجوک و طالبيان را بشناسيم، بايد هر کدام از ما يک قهرمان شويم، يکديگر را بپذيريم و درگير گروه و جناح‌بازي نشويم.

  وي خاطرنشان کرد: اجازه دهيم مديران دلسوز قدم‌هاي بزرگ بردارند و نبايد از ناحيه چپ و راست ولايت بشناسيم؛ در غير اينصورت زمين مي‌خوريم.

  سردار ظفري ولايت‌مداري را طبق تاکيدات سردار سليماني ضرورتي مهم برشمرد و افزود: در حال حاضر خط مستقيمي جز ولايت فقيه نداريم.

  مديرکل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس همدان به قدرت محور مقاومت اشاره و بيان کرد: هم اکنون محور مقاومت در حال تبديل شدن به يک جريان جهاني است.

  سردار ظفري با بيان اينکه طبق تاکيدات رهبر معظم انقلاب جنايتکاران تقاص سختي را پس خواهند داد اظهار داشت: اين قصاص شايد بسيج افکار عمومي جهان عليه آمريکا است که در حال  شکل‌گيري است.

   

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 40
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.