کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 532
هفته جاری: 532
ماه جاری: 8543
تاکنون: 1646267
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون عمليات سازمان بسيج مستضعفان گفت:
 • تشييع پيکر شهيد قاسم سليماني از بغداد، کاظمين، کربلا، نجف، مشهد، اهواز، قم، تهران و فردا در کرمان رستاخيزي بزرگ و رفراندومي به معناي واقعي بود که جهان را متعجب کرد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري به نقل از ايرنا،سردار سالار آبنوش دوشنبه شب در آيين بزرگداشت شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني در مسجد جامع شهر ملاير افزود: صاحب‌نظران و کساني که اين حضور بي نظير مردمي را رصد مي‌کردند، متوجه شدند که آمريکا چه خطاي راهبردي انجام داده و تمامي آن به نفع جبهه مقاومت است.

  وي برگزاري اين آيين‌ها را مجلس تجديد بيعت مردم، اعلام وفاداري و بصيرت و اعلام مطالبه انتقام خون سردار رشيد اسلام دانست.

  سردار آبنوش بيان کرد: ما به شدت به حاج قاسم‌هايي نياز داريم که ما را حمايت کنند تا در غبار فتنه‌ها راه را گم نکنيم.

  معاون عمليات سازمان بسيج مستضعفان با اشاره تاکيدات رهبر معظم انقلاب مبني بر اينکه دشمن براي سال ?? توطئه‌هايي در سر دارد گفت: نسخه‌اي که دشمن براي ما پيچيده بود، نسخه فشار حداکثري بود.

  سردار آبنوش با بيان اينکه دشمن هرگز نتوانسته از بيرون به شيعيان و مسلمانان ضربه بزند، مگر به واسطه تيغ داخلي اظهار داشت: در اين زمينه براي اينکه دوباره از دشمن سيلي نخوريم، بايد پايمان را به شانه تاريخ بگذاريم و از تاريخ عبرت بگيريم.

  وي ادامه داد: دشمن با هماهنگ کردن لبه بيروني قيچي و لبه دورني آن فشار حداکثري بر ما وارد کرد و به خيال خام خود گمان مي‌کرد انفجاري از دورن رخ داده و در کشور دو دستگي و دو قطبي ايجاد مي‌شود.

  معاون عمليات سازمان بسيج مستضعفان با اشاره به اينکه دشمن با طراحي نقشه شوم خود در نيمه امسال نتيجه نگرفت افزود: اين پيروزي ملت ايران به واسطه بصيرت و تبعيت از ولايت است.

  سردار آبنوش همچنين به فشار تحريم‌ها بر مردم ايران اشاره کرد و گفت: ملت ايران با تحمل سختي‌ها دشمن را دچار استيصال کردند و هم اکنون ستون فقرات دشمن به تمام معنا شکسته است.

  وي خاطرنشان کرد: دشمن که افقش را تاريک مي‌بيند و هيمنه و اقتدارش هر روز در حال ذوب شدن است، به اين سادگي دست از سر ملت ايران و شيعيان بر نمي‌دارد.

  معاون عمليات سازمان بسيج مستضعفان ادامه داد: در اين رابطه گام بعدي دشمن فتنه آبان بود و ظرف چند ساعت تمام باطن خود را بيرون ريخت.

  سردار آبنوش به فتنه سال 88 و خسارت‌هاي جاني و مالي به مردم و بيت‌المال اشاره و بيان کرد: چون توطئه دشمن در سال 98 به نتيجه نرسيد، گمان نمي‌رفت دست به انتقامي بزند که در تاريخ ديپلماسي جهان سابقه نداشته باشد.

  وي گفت: در عرف بين المللي و ديپلماسي در جهان تا اين لحظه اين نخستين اقدام است که روي قواعد و اصول بين المللي پا گذاشته شود.

  معاون عمليات سازمان بسيج مستضعفان اين اقدام آمريکا را نشان از ضعف آنها دانست و افزود: به خيال خودشان پالس‌هايي از تيغه داخلي براي آنها فرستاده مي‌شد که مردم ايران خسته شده‌اند و توان ندارند و بايد اقدامي کنند که جمهوري اسلامي را وادار به مقابله و جنگ کنند.

  سردار آبنوش ادامه داد: غافل از اينکه با اين اقدامات وحدتي در بين مسلمانان، ملتها و منطقه ايجاد مي‌شود که از فکر و نظر آنها فاصله زياد داشت.

  وي با بيان اينکه آمريکا از به شهادت رساندن سردار سليماني دچار خودباختگي شده است بيان کرد: ما بايد انتقام سردار رشيد اسلام را از نظر تاکتيکي و راهبردي بگيريم.

  معاون عمليات سازمان بسيج مستضعفان با اشاره به عظمت و قدرت جبهه مقاومت خاطرنشان کرد: امروز هر ايراني يک عضو از جبهه مقاومت است و جبهه مقاومت مدعي انتقام خون حاج قاسم سليماني از نظر تاکتيکي و راهبردي است.

  سردار آبنوش يادآور شد: سردار مدافعان حرم زنجيره‌اي درست کرده است که عرصه را بر نظام کفر تنگ کرده و به همان اندازه عرصه را براي تشکيل تمدن اسلامي باز کرده است.

  وي ادامه داد: هم اينک افق روشني که رهبر معظم انقلاب گوشزد کرده اند، در حال رخ دادن است.

  وي گريه وفاداران سردار سليماني در اروپا و ساير نقاط جهان را بزرگترين توفيق و دستاورد دانست و افزود: به طور قطع انتقام تاکتيکي را هر کجا که منافع و نيرويي از آمريکا باشد، در مقابلش اقدام مي‌کنيم.

  معاون عمليات سازمان بسيج مستضعفان با بيان اينکه نيروهاي تربيت شده حاج قاسم به موقع اقدام تاکتيکي را انجام مي‌دهند تاکيد کرد: از اين رستاخير و رفراندوم بزرگ بايد انتقام راهبردي‌مان را رقم بزنيم.

  سردار آبنوش گفت: اقدام راهبردي ما اين است که اشعث‌هاي زمان را بشناسيم و پرده از چهره آنها برداريم.

  او نخستين انتقام راهبردي را شکل‌گيري وحدت کنوني به واسطه خون سردار خوبي‌ها در بين شيعيان دانست و اظهار داشت: اشعث‌ها امروز به دنبال انشقاق نظام هستند؛ اشعث‌هايي که کربلا را خلق کردند، امروز نيز وجود دارند.

  معاون عمليات سازمان بسيج مستضعفان خاطرنشان کرد: انتقام راهبردي بعدي ما در مجلس شوراي اسلامي است که  بايد مجلسي انقلابي و از جنس حاج قاسم‌ها داشته باشيم.

  سردار آبنوش ادامه داد: فضا را بايد در سايه‌سار وحدت پيش ببريم و در سايه يکپارچگي به زودي شرايط اخراج آمريکا را از منطقه فراهم کنيم.

  وي تاکيد کرد: انتقام راهبردي بعدي ما نابودي رژيم صهيونيستي است که توسط جبهه مقاومت و در سايه‌سار ولايت فقيه رخ مي‌دهد.

  سردار آبنوش اضافه کرد: حاج قاسم‌هايي داريم که نمي‌شناسيم، همچون اسماعيل قاآني که در درايت و علم جزء سرداران عالم است.

   

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 64
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.