کميته امر به معروف
بازرسي و شکايات
ستاد انتخابات ملاير
فرمانداري ملاير
اقتصاد مقاومتي

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 547
هفته جاری: 547
ماه جاری: 8558
تاکنون: 1646280
 
 
 
همشهریان ارجمند: جهت ملاقات حضوری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر می توانید از ساعت 9 الی 12 روزهای دوشنبه هر هفته، به فرمانداری ویژه شهرستان ملایر مراجعه و جهت دریافت مشاوره و تنظیم وقت قبلی با شماره تماس های 33348000 الی 33348004 (داخلی دفتر فرماندار) تماس حاصل فرمایید.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اجتماعي  »  معاون استاندار همدان و فرماندار ويژه ملاير گفت:
 • سيلي محکم سپاه پاسداران به آمريکا دل 80 ميليون ايراني را شاد و خشنود کرد و ملت ايران از اين انتقام سخت بسيار خوشحال شدند.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري به نقل از ايرنا، قدرت اله ولدي، فرماندار ويژه شهرستان ملاير روز پنجشنبه در آيين سالروز ? سالگي چاپ نشريه فرهنگ ملاير اظهار داشت: حمله موشکي به پايگاه آمريکا در عراق تنها سيلي کوچکي بود که پس از اين اقدام شجاعانه سپاه پاسداران، دشمن جرات هيچ اظهار نظري نداشت.

  وي افزود: شهادت سردار خوبي‌ها اگرچه داغ بزرگي بر دل مردم ايران است، اما با وجود رهبر معظم انقلاب نگران نيستيم.

  فرماندار ويژه ملاير اقدام خباثت بار و بزدلانه آمريکا را نشانه ديگري از سرخوردگي و عجز آنان دانست و ادامه داد: مسير پرافتخار ايثار و شهادت سردار رشيد اسلام پرقدرت تداوم دارد و خون سردار سليماني سرچشمه بزرگي براي مبارزه بي‌امان با دشمنان اسلام است.

  ولدي شهادت سردار دل‌ها را وحدت آفرين دانست و بيداري ملتها، خشم مقدس از آمريکا، درخواست خروج آمريکا از منطقه و افزايش وحدت بين ملتها را از ديگر برکت‌هاي خون شهيد سپهبد سليماني برشمرد.

  معاون استاندار همدان خون شهدا همچون سردار رشيد اسلام حاج قاسم سليماني را موجب استحکام نظام دانست و گفت: طبق تاکيدات رهبر معظم انقلاب آنچه مهم است اينکه حضور فساد برانگيز آمريکا در منطقه بايد تمام شود و در اين عرصه وظيفه ما دشمن شناسي است.

  وي همچنين جان باختن شماري از هموطنان‌مان در کرمان و حادثه سقوط هواپيماي ايران- اوکراين را تسليت گفت و تصويب طرح سه فوريتي مجلس شوراي اسلامي و مصوبه پارلمان عراق براي خروج آمريکا را از راهبردهاي خوب و اثرگذار برشمرد.

  فرماندار ويژه ملاير همچنين سالروز هشتمين سال چاپ و نشر نشريه فرهنگ ملاير و ورود به ? سالگي اين نشريه را تبريک گفت و با اشاره به همزماني اين آيين با شهادت سردار رشيد اسلام افزود: فرهنگ و شهادت هميشه براي ما ارزشمند است.

  ولدي با بيان اينکه تداوم حيات هشت ساله اين نشريه وزين همپاي مردم فرهنگ‌مدار اين شهرستان مايه مسرت و خوشحالي دانست و عنوان اين نشريه به نام "فرهنگ" را زيبنده اين شهر و ديار عنوان کرد.

  وي ادامه داد: اصحاب فرهنگ، رسانه و نويسندگان اين شهرستان با قلم خود همواره سربلندي اين شهر و ديار را به جايي رسانده‌اند که شهرها و استانها به وجود اين فرهيختگان، نويسندگان و هنرمندان غبطه مي‌خورند.

  ولدي با اشاره به سختي کار روزنامه‌نگاران و نويسندگان و همچنين مشکلات مالي و تامين کاغذ براي چاپ نشريات، خطاب به فعالان عرصه خبر و رسانه بيان کرد: دوست دارم هميشه جوان باشيد.

  وي از دستگاه‌هاي اجرايي و نهادها خواست: تا جايي که مي‌توانند از نشريات محلي حمايت کنند و اشتراک بگيريد.

  فرماندار ويژه ملاير همچنين اقدام شهرداري ملاير براي در اختيار قرار دادن فضايي براي اهل قلم را ستودني خواند و ابراز اميدواري کرد: نشريه فرهنگ ملاير به روزنامه تبديل شود، ما نيز در اين مسير از هيچ حمايتي دريغ نمي‌کنيم.

  ولدي ادامه داد: نشريه فرهنگ و ديگر نشريات ملاير با مردم، دولت و نظام در يک مسير هستند و از اينکه در شرايط سخت و فضاي آلوده‌اي که دشمنان ايجاد کرده‌اند، ورود نمي‌کنند، قابل تقدير است.

  ولدي همچنين انتخابات مجلس شوراي اسلامي را مهمترين عرصه سياسي پيش رو دانست و از اهالي قلم، اصحاب فرهنگ و هنر، هنرمندان و روزنامه‌نگاران خواست: براي مشارکت حداکثري و دعوت مردم براي حضور در پاي صندوق‌هاي راي به کمک و حمايت شما نياز داريم.

  وي رعايت مر قانون، بي طرفي کامل، تلاش براي حضور حداکثري و برگزاري انتخاباتي سالم را از وظايف ذاتي و مهم برشمرد و تاکيد کرد: تا مي‌توانيد خدمات نظام و دولت را براي مردم بازگو و اطلاع رساني کنيد.

  رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي ملاير نيز گفت: شهادت سردار سليماني قلبمان را جريحه‌دار و غرورمان را خدشه‌دار کرد، اما اين انتقام سخت دل‌ هر ايراني را شاد کرد.

  حجت الاسلام طالب ترکاشوند تاکيد کرد: اين سيلي سخت و کوبنده براي اين بود تا دشمنان بدانند اين بيشه شيران ولايت پر از قاسم سليماني‌ها است.

  وي افزود: شهادت سردار بزرگ اسلام يک معجزه و يک وديعه الهي و مهر تمديد بيمه انقلاب بود و ملت ايران در مبارزه با دشمنان ايستاده‌اند و هرگز از اهداف خود کوتاه نمي‌آيند.

  رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي ملاير گفت: براي حفظ و حراست از جايگاه هنر و هنرمندان اين شهرستان دفاع مي‌کنيم و فضا براي فعاليت هنرمندان، اصحاب رسانه و فرهنگ و هنر باز است.

  مدير مسوول نشريه فرهنگ ملاير نيز افزود: با وجود تنگناهاي مالي و کمبود کاغذ، تمام سعي و تلاش ما بر اين بود تا حتي يک شماره هفته‌نامه به تاخير نيفتد.

  مراد طاهرنيا بيان کرد: انتظار مي‌رود بعد از 40 سال از عمر انقلاب، ملاير صاحب يک روزنامه شود.

  وي به فعاليت شوراي نويسندگان اين نشريه با حدود 50 نفر عضو اشاره کرد و گفت: شوراي نويسندگان و خبرنگاران اين نشريه بدون هيچ چشم‌داشتي در نوشتن مطالب و مقاله‌هاي ارزنده به ما کمک مي‌کنند و در کنار ما هستند.

  طاهرنيا يادآور شد: نشريه فرهنگ ملاير تنها نشريه‌اي است که در شهرهاي همجوار توزيع مي‌شود و نسبت به انتشار خبر و مصاحبه در برنامه صداي همدان و راديو فرهنگ ملاير فعاليت دارد.

  نشريه فرهنگ ملاير امسال وارد نهمين سال چاپ خود شد و تاکنون موفق به انتشار 235 شماره اين نشريه شده است.

  ملاير داراي سه هفته‌نامه فعال آواي ملاير، طليعه اميد و فرهنگ ملاير است.

  در واکنش به اقدام تروريستي روز جمعه 13 دي دولت دونالد ترامپ که منجر به شهادت سردار سليماني شد، روابط عمومي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي بامداد چهارشنبه از شليک ده‌ها موشک بالستيک به سمت پايگاه عين‌الاسد آمريکا واقع در استان الانبار عراق خبر داد.

  براساس اين اطلاعيه، ده‌ها موشک زمين به زمين به اين پايگاه آمريکايي اصابت کرده است. انفجارها در پايگاه عين الأسد مهيب گزارش شده است.

  سردار سپهبد قاسم سليماني فرمانده شهيد سپاه قدس و ابومهدي المهندس معاون سازمان نيروهاي مردمي عراق به همراه 8 نفر ديگر بامداد جمعه 13 دي در مسير فرودگاه بغداد به دستور دونالد ترامپ رئيس جمهوري آمريکا و با شليک موشک از پهپادهاي وزارت دفاع اين کشور (پنتاگون) ترور شدند و به شهادت رسيدند.

   

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 75
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.