• فرمانداران پيشين
  •  

    رديف

    نام و نام خانوادگي

    از تاريخ

    مدت خدمت (بر حسب ماه)

    1

    نعمت اله روشن ضمير

    1357/11/30

    14

    2

    عباس روحاني

    1359/02/11

    5

    3

    مجيد مهديان

    1359/07/26 

    24

    4

    عليرضا شهبازي

    1361/08/08

    66

    5

    بهرام تيموري

    1367/02/07

    20

    6

    محمد وکيلي

    1368/10/01

    35

    7

    اسلام مفتح

    1371/08/21

    63

    8

    سيف اله مرادي

    1376/11/07

    36

    9

    حسن قيصري

    1379/11/20

    33

    10

    محمد ابراهيم  الهي تبار

    1382/08/29

    33

    11

    حسن خيريانپور

    1385/05/15

    79

    12

    مصطفي آزاد بخت

    1392/01/07

    30

    13

    عبدالعظيم رضايي

    1394/09/17