اخبار انتخابات
1392/03/06
 • فضاي انتخاباتي با نقش آفريني رسانه ها گرم مي شود

  معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير گفت: رسانه ها بايد با قلم زني و نقش آفريني خود در گرم کردن تنور انتخابات تلاش کنند.
 • مصطفي آزاد بخت در نشست با اصحاب رسانه شهرستان ملاير افزود: در اين عرصه مهم سياسي که استکبار جهاني مي خواهد انتخابات سرد و کم رونق برگزار شود، نقش رسانه ها در خنثي کردن توطئه هاي دشمنان بي بديل است.

  وي رسانه ها و مطبوعات را وارث فرهنگ غني اسلامي دانست و تاکيد کرد: بايد در نبرد رسانه اي دشمنان همانند پدران خود که در برابر تهاجم زميني و نظامي دشمن ايستاده و پيروز شدند، شما نيز با تمام توان براي پيروزي تلاش کنيد.

  وي خواستار نقش آفريني رسانه ها در عرصه انتخابات شد و اظهار داشت: به طور حتم، رسانه ها نقش برجسته و بي بديلي در تحقق حماسه سياسي و اقتصادي مد نظر مقام معظم رهبري دارند.

  آزاد بخت ادامه داد: نسبت به جايگاه مطبوعات و رسانه ها اعتقاد قلبي دارم و اين جايگاه همواره بايد تقويت شود.

  وي با بيان اينکه رسانه ها يکي از ارکان مهم جامعه هستند، افزود: اصحاب رسانه و مطبوعات ايثارگراني هستند که با کمترين اجر مادي، به شهر و جامعه خود خدمت مي کنند، در حاليکه کار فرهنگي آنها از ارزش معنوي بالايي برخوردار است.

  فرماندار ويژه ملاير  و معاون استاندار گفت: با توجه به اينکه رسانه ها يکي از ارکان مهم توسعه هستند، با تمام توان آمادگي لازم براي تقويت مطبوعات شهرستان را داريم، چراکه رونق مطبوعات، رونق شهر را به دنبال دارد.

  آزاد بخت تقويت مطبوعات محلي را مقدم بر مطبوعات استاني و کشوري دانست و بيان داشت: مطبوعات و رسانه هاي ملاير بايد ويژه باشند و مستقل و نترس تمام مشکلات و خواسته هاي مردم را به ما منتقل کنند.

  وي بر لزوم نقد منصفانه و سازنده، حضور به موقع، همکاري و ارتباط متقابل، حفظ و تقويت وحدت و تلاش براي توسعه شهرستان توسط رسانه ها تاکيد کرد و افزود: روند همکاري رسانه ها با مجموعه شهرستان بايد يک روند منطقي باشد.

  وي در عين حال تقويت وحدت براي توسعه شهرستان، دعوت همه براي سعه صدر و قبول ديدگاه هاي انتقادي را از سياست هاي خود در ملاير عنوان کرد و افزود: من نقد منصفانه را در رديف پشتيباني کارشناسانه مي دانم.

  وي خاطرنشان کرد: هدف ما براي توسعه شهرستان، انجام 50 درصد کارهاي فرهنگي و 50 درصد کارهاي اجرايي است، چراکه فرهنگ پيش برنده و شتاب دهنده توسعه است.

  آزاد بخت ايجاد فضاي دوستي و صميميت را بين مجموعه شهرستان و رسانه ها را يک ضرورت دانست و اظهار داشت: بزودي نشست صميمي رسانه ها با مديران شهرستان و روابط عمومي ها نيز برگزار خواهد شد.

  وي همچنين اضافه کرد: رسانه ها پشتيبان ما براي اجراي سياست و برنامه هاي مورد نظر هستند که بايد با درک متقابل و ارتباط منطقي براي توسعه همه جانبه شهرستان تلاش کنند.

  در اين نشست اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان ملاير مسايل، مشکلات و پيشنهادهاي خود را در حوزه هاي مختلف مطرح کردند.