اجتماعي
1395/10/09
  • معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير خبر داد:

    بيش از سي چهره فاخر فرهنگي شهرستان با حضور مسئولين و شخصيت هاي ملي و استاني مورد تجليل قرار خواهند گرفت؛
  • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، عصر ديروز، سعيد کتابي، معاون سياسي و اجتماعي فرماندار، در حاشيه نشست هماهنگي برگزاري هفته فرهنگي شهرستان با اشاره به اجراي اين مراسم در روزهاي 18 لغايت 24 ديماه، از تمامي اقشار جهت شرکت در اين آيين دعوت و افزود: برگزاري هرچه شکوهمندتر اين مراسم که به منظور شناسايي هرچه شهرستان برگزار خواهد شد، نيازمند همراهي و همکاري تمامي افراد، شخصيت ها و علاقمندان به توسعه شهرستان، بويژه فعالان عرصه رسانه است تا ملاير با تمامي قابليت ها و توانمندي هايش شناسانده و عرضه گردد.

    کتابي همچنين خواستار تشکيل کمپين هاي معرفي ملاير شد و افزود: همه شهروندان ما علاقمند به توسعه و معرفي نيکوي توانايي ها و ويژگي هاي شهرستان هستند و مجموعه مديريت شهرستان بايد از اين علاقمندي و دلبستگي نهايت بهره را ببرد.

    معاون سياسي و اجتماعي فرماندار همچنين از اجراي قريب 350 برنامه و بيش از 10 برنامه شاخص در اين هفته خبر داد و افزود: شاخص ترين برنامه ها در هفته فرهنگي نيز تجليل از مفاخر برجسته فرهنگي شهرستان با حضور مسئولين و شخصيت هاي استاني و ملي خواهد بود.

    کتابي افزود: اميدواريم حداقل سي چهره فاخر فرهنگي شهرستان در اين مراسم حضور يافته و بتوانيم علاوه بر گراميداشت اين عزيزان گامي موثر در راستاي ارائه الگوهاي مناسب به نسل جوان شهرستان برداريم.