اجتماعي
1397/10/16
 • فرماندار ويژه شهرستان ملاير مطرح نمود:

  همه بايد با اتحاد و همدلي تلاش نماييم تا با کار جهادي از اين وضعيت اقتصادي که به ما تحميل‌شده است عبور نماييم.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير، روز يکشنبه، در جلسه بررسي مشکلات داروخانه‌داران شهرستان، ضمن تقدير از زحمات ويژه اين عزيزان، عنوان کرد: داروسازان و کساني که در داروخانه‌ها فعاليت مي‌کنند، بخشي از نگراني‌ها و دغدغه‌هاي بيماران را مرتفع و به دوش مي‌کشند.

  وي به شرايط اقتصادي موجود اشاره و عنوان کرد: دشمنان اين نظام قصد دارند تا با ايجاد مشکلات اقتصادي به خواسته‌هاي خودشان برسند.

  وي ادامه داد: مردم ما پاي نظام و آرمان‌هاي انقلاب ايستاده‌اند و هرگز اجازه چنين کاري را به دشمنان نخواهند داد.

  وي تصريح کرد: مشکلات اقتصادي از طرفي به مردم و از طرف ديگر به حرفه‌ها و مشاغل مختلف فشار آورده است و بايد تلاش شود تا اين مشکلات روي دوش يک قشر نباشد.

  فتحي تأکيد کرد: مشکلاتي که داروسازان و در داروخانه‌هاي شهرستان وجود دارد و در شهرستان قابل برطرف شدن است براي حل آن پيگيري خواهيم کرد و دستگاه‌هاي شهرستان نيز در اين زمينه با تمام توان کمک خواهند کرد و کارها را تسهيل مي‌نمايند.

  وي ادامه داد: برخي از مشکلات نيز از حيطه وظايف دستگاه‌هاي شهرستان خارج است که به استان و مرکز براي پيگيري انعکاس داده خواهد شد.

  وي عنوان کرد: همه دغدغه‌هاي داروخانه‌داران و پزشکان بررسي مي‌شود تا به سرانجام قابل قبولي برسد.

   

  **در اين جلسه داروخانه‌داران به بيان دغدغه‌هاي و مشکلات موجود ازجمله: حاشيه سود پايين داروها، ميزان پرداختي ماليات توسط داروخانه‌داران و وصول مطالبات از بيمه‌ها پرداختند.