اجتماعي
1397/11/20
 • عمليات اجرايي مجتمع خدماتي رفاهي زاگرس سامن آغاز شد

  همزمان با ايام دهه فجر عمليات اجرايي مجتمع خدماتي رفاهي «زاگرس» سامن با اعتبار 50 ميليارد ريال با حضور سرپرست معاونت سياسي و امنيتي استانداري همدان و جمعي از مديران اين شهرستان آغاز شد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، به نقل از ايرنا، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان  ملاير روز پنجشنبه در اين آيين اظهار داشت: افتخار نظام و انقلاب اسلامي خدمت رساني به مردم حتي در دورترين نقاط کشور است.

  فتحي دستاوردهاي انقلاب اسلامي را در مقايسه با ساير کشورها بي نظير دانست و افزود: پس از گذشت 40 سال از انقلاب با وجود همه توطئه ها و دسيسه هاي دشمنان، ملت ايران همچنان در مسير اصول و آرمان هاي اوليه انقلاب حرکت مي کنند.

  وي تاکيد کرد: تمام هنر مديران دستگاه هاي اجرايي بايد اين باشد که دستاورها، اهداف، آرمان هاي انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را به نسل جديد انتقال دهند و ذهن نسل جوان امروز را با آنچه بر آن وفاق داشته ايم، آشنا کنند.

  فرماندار ويژه ملاير گفت: با توجه به اينکه مردم در طول 40 سال انقلاب در تمامي صحنه ها حضور داشتند و در مقابل تمامي سختي ها و توطئه هاي دشمنان مقاومت کردند، بايد براي خدمت رساني به اين مردم وفادار از هيچ تلاشي فروگذار نکنيم.

  فتحي ادامه داد: به برکت 40 سالگي انقلاب در دهه فجر امسال بيش از 140 طرح عمراني و اقتصادي با اعتبار چهار هزار ميليارد ريال در اين شهرستان بهره برداري و يا عمليات اجرايي آنها آغاز شد.

  رييس اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي ملاير نيز در اين آيين گفت: مجتمع خدماتي رفاهي «زاگرس» رهسپار در محور ملاير، سامن به نهاوند با مساحت 10 هزار مترمريع و زيربناي يکهزار و 500 مترمربع احداث مي شود.

  جواد نگاهداري اعتبار بيش بيني شده براي احداث اين مجتمع را 50 ميليارد ريال عنوان کرد و افزود: با بهره برداري از اين مجتمع خدماتي رفاهي براي 30 تن اشتغال ايجاد مي شود.

  وي ادامه داد: اين مجتمع شامل جايگاه سي ان جي، پمپ بنزين و گازوييل، رستوران، کارواش، تعويض روغني و سوپر مارکت است و در بهترين نقطه اين محور احداث مي شود.

  رييس اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي ملاير گفت: اين سازمان در راستاي ساماندهي واحدهاي پراکنده بين راهي، ارتقاي سطح خدمات عمومي، افزايش ضريب ايمني سفر و کاهش تصادفات جاده اي نسبت به صدور مجوز احداث مجتمع هاي خدماتي رفاهي در طول محورها اقدام کرده است.

  نگاهداري يادآور شد: تمامي مجتمع هاي خدماتي رفاهي اين شهرستان از تسهيلات بانکي استفاده مي کنند و بخشي نيز آورده سرمايه گذار است.

  وي ادامه داد: در حال حاضر هفت موافقت اصولي براي احداث مجتمع هاي خدماتي رفاهي در محورهاي ارتباطي اين شهرستان صادر شده است و يک مجتمع نيز با پيشرفت فيزيکي بالاي 90 درصد در دست اجرا است.