اجتماعي
1397/11/20
 • سرپرست معاونت سياسي استانداري همدان:

  پس از گذشت 40 سال از عمر با برکت انقلاب، به هر گوشه و صحنه اي از نظام جمهوري اسلامي که نگاه مي کنيم، پر از افتخار و مباهات است و دستاوردهاي انقلاب موج مي زند.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، به نقل از ايرنا، ابوالقاسم الماسي روز پنجشنبه در آيين بهره برداري از طرح هاي عمراني ملاير در جمع اهالي روستاهاي «انوج» و «ضربعلي» افزود: انقلاب خدمات بزرگي براي ملت ايران ارايه کرد که بايد به درستي تبيين و بازگو شود.

  وي با بيان اينکه حدود 80 درصد از جمعيت کنوني در زمان انقلاب نبودند تاکيد کرد: در 40 سال گذشته تلاش و جانفشاني هايي از سوي بزرگان، شهدا، امام خميني(ره) و رهبر معظم انقلاب انجام شد که بايد نسل جوان از اين رشادت ها و افتخارهاي نظام و انقلاب مطلع شود.

  سرپرست معاونت سياسي و امنيتي استانداري همدان بيان کرد: براي اينکه آينده بهتري براي جوانان ما رقم بخورد، بايد دستاوردهاي انقلاب و نظام اسلامي براي جوانان بازخواني شود.

  الماسي با اشاره به روند بهبود و آسان سازي شرايط زندگي مردم در روستاها و عمران و آباداني اين مناطق در 40 سال گذشته اظهار داشت: چهره امروز روستاها و بهره مندي آنها از امکانات رفاهي بسيار خوشحال کننده است و به نظام و انقلاب بايد افتخار کنيم.

  وي ادامه داد: يکي از شعارها و اهدافي که امام خميني(ره) و شهدا دنبال مي کردند، برقراري عدالت و محروميت زدايي بود که به خوبي تحقق پيدا کرده است.

  سرپرست معاونت سياسي و امنيتي استانداري همدان گفت: امروز تمامي روستاهاي ما از نعمت هاي آب، برق، گاز، تلفن، راه آسفالت روستايي و جاده بهره مند هستند و اين از دستاوردهاي مهم انقلاب است.

  الماسي با بيان اينکه به همت شوراهاي اسلامي روستا و دهياران بافت بسياري از روستاها از برخي شهرها نيز بهتر شده است ادامه داد: خدماتي که امروز در روستاها ارايه مي شود، حتي با برخي شهرها قابل مقايسه نيست.

  وي روند رشد حوزه بهداشت و درمان بويژه در روستاها را از ديگر دستاوردهاي مهم انقلاب برشمرد و بيان کرد: جوانان ما هم اکنون در دورترين نقاط روستايي داراي تحصيلات عالي دانشگاهي هستند.

  سرپرست معاونت سياسي و امنيتي استانداري همدان با تاکيد بر اينکه با بيان دستاوردهاي انقلاب و نظام بايد اين خدمات براي مردم بيشتر قابل لمس باشد گفت: در 40 سال گذشته با وجود تمام سختي ها، مشکلات، توطئه ها، تحريم ها، فشارهاي اقتصادي و جنگ تحميلي از سوي دشمنان، خدمات نظام چشمگير است.

  الماسي از بين رفتن فاصله بين مردم و مسئولان را از ديگر دستاوردهاي نظام و انقلاب برشمرد و افزود: مردم امروز به راحتي مي توانند مسايل و مشکلات خود را با مسئولان مطرح کنند، چراکه مسئولان نظام از جنس مردم و به راحتي در دسترس هستند.

  وي با بيان اينکه نمونه بارز خدمت رساني مسئولان به مردم را در بين نمايندگان و مسئولان شهرستان ملاير شاهد هستيم تاکيد کرد: اين انجسام، وحدت و همراهي بايد همچنان برقرار باشد.

  سرپرست معاونت سياسي و امنيتي استانداري همدان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامي ايران انسان هايي با بينش و بصيرت بالا تربيت و پرورش داده است که بتوانند تاثيرگذار باشند و مردم را در تمامي عرصه ها همراهي کنند.

  الماسي همچنين بهسازي روستايي را يکي از اقدامات بزرگ نظام در اقصي نقاط کشور عنوان و اين خدمات بنياد مسکن را شايسته تقدير دانست و گفت: براي فراهم کردن شرايط مساعد براي زندگي مردم در روستاها تلاش هاي زيادي انجام شده که آثار ماندگار اين نهاد در تمامي روستاها مشهود است.