اجتماعي
1398/01/27
 • بازديد معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير از چند واحد توليدي و صنعتي شهرستان

  فتحي: وظيفه ما در قبال کساني که در اين شرايط دشوار، ايثارگرانه در سنگر توليد و اشتغال ايستاده اند مضاعف است.
 •  

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، عصر ديروز، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير، در راستاي بررسي برخي مسائل و تجليل از زحمات و خدمات تلاشگران عرصه توليد، از چند واحد صنعتي شهرستان واقع در شهرک صنعتي شوشاب بازديد کرد.

  فتحي در اين ديدار که توسط ليلا غفاري، معاون امور برنامه ريزي و توسعه فرمانداري، داريوش صفاري، رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت و فرشاد فرجي، مسئول شرکت شهرک هاي صنعتي در شهرستان ملاير همراهي مي شد، از واحدهاي توليدي قند جام لشگردر، نيم چاشت سلامت نوشيجان و نارين پودر ازندريان بازديد کرد.

  فرماندار ويژه ملاير در اين ديدارها، ضمن تجليل از خدمات و تلاش هاي توليدکنندگان و فعالان اقتصادي شهرستان، حفظ اشتغال و رونق توليد را منوط به حل مسائل و برداشتن مشکلات از برابر فعاليت توليدکنندگان دانست.

  معاون استاندار همدان رسالت اصلي دولت در حوزه اقتصاد را تسهيلگري، ايجاد زمينه و بستر مناسب براي سرمايه گزاري و حمايت توأمان از توليد کننده و مصرف کننده دانست و افزود: بروز اشکال در هريک از بخش هاي توليد و مصرف، اقتصاد را دچار اختلال هاي کم يابي، تورم و رکود مي کند، لذا ما ناگزيريم تا در شرايط دشوار جنگ اقتصادي کنوني، با نگاهي همه جانبه، از کليه بخش هاي اقتصاد و توليد حمايت کنيم.

  فرماندار ويژه ملاير همراهي و هماهنگي دستگاه هاي اجرايي با توليد کنندگان را يک ضرورت عنوان و افزود: وظيفه ما در قبال کساني که در اين شرايط دشوار، ايثارگرانه در سنگر توليد و اشتغال ايستاده اند مضاعف است.