اجتماعي
1398/01/29
 • معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در ديدار با هيئت عالي بازرسي استانداري همدان:

  شهرستان ملاير به سوي توسعه و پيشرفت در حرکت است و اين جز با تعامل و همدلي بين مسئولان شهري و مردم فهيم شهرستان ميسر نشده است.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ملاير، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير روز چهارشنبه، در ديدار با هيئت عالي بازرسي استانداري همدان بيان داشت: شهرستان ملاير به سوي توسعه و پيشرفت در حرکت است و اين جز با تعامل و همدلي بين مسئولان شهري و مردم فهيم شهرستان ميسر نشده است.

  وي افزود: رويکرد استاندار همدان اشتغال، توليد و رسيدگي به مشکلات مردم است که اين در سند راهبردي سه ساله استان نيز آورده شده است.

  فتحي عنوان داشت: شهرستان ملاير دومين شهرستان بزرگ استان است و داراي ظرفيت ها و پتانسيل هاي ويژه اي است که موفقيت هاي زيادي را نيز کسب به دست آورده ايم.

  وي ادامه داد: يکي از مهمترين توفيقات مادر سال 97 تسهيلات اشتغالزايي بود که از انتهاي جدول به صدر جدول امديم و اين با زحمات همه مديران و حمايت‌هاي نمايندگان مردم شهرستان ملاير در مجلس شوراي اسلامي و استاندار همدان ميسر شد.

  وي خاطرنشان کرد: توانستيم با اتحاد و همدلي همه مديران به ويژه معاونين و همکاران فرمانداري انگور شهرستان ملاير را ثبت جهاني نماييم و اين يک ظرفيت براي کشور، استان همدان به ويژه شهرستان ملاير است.

  وي افزود: جشنواره هاي متعددي نيز در سال گذشته در ملاير برگزار شد و فضاي شور و نشاط خوبي را در ملاير شاهد بوديم.

  وي با اشاره به پروژه هاي بزرگ در شهرستان ملاير بيان داشت: در هفته دولت و دهه فجر پروژه‌هاي زيادي افتتاح و يا آغاز عمليات اجرايي آنها شروع شد که در نوع خود بي نظير بودند.

  وي افزود: مطالبات اصلي شهرستان ملاير را در سفر دکتر جهانگيري، معاون اول رئيس‌جمهور مکتوب نموديم و با دستور مساعد ايشان موارد در حال پيگيري مي باشد.

  وي با تقدير از مهندس شاهرخي استاندار همدان در تهيه و تدوين سند راهبردي استان همدان بيان داشت: در اين سند سه ساله چهل و سه عنوان و موضوع براي شهرستان ملاير ديده شده است که زير مجموعه هاي زيادي را در خود جاي داده است.

  رئيس شوراي تامين شهرستان ملاير بيان داشت: با اتحاد و تعامل خوبي که بين اعضاي شوراي تامين و ديگر مديران دستگاه هاي اجرايي شهرستان ملاير وجود دارد در سال گذشته هيچ گونه تجمع اعتراض آميزي را نداشتيم.

  وي در پايان به سيل هاي اخير در شهرستان ملاير اشاره و بيان داشت: چند جلسه مديريت بحران تشکيل شد و همه مديران شهرستان پاي کار بودند تا مديريت خوبي را در اين زمينه شاهد باشيم.

  **در ادامه احسان شهابي، رئيس هيئت عالي بازرسي استانداري همدان، بيان داشت: با تأکيد استاندار همدان همه فرمانداري ها، بخشداري ها، شهرداري ها و دهياري هاي استان مورد بازرسي قرار مي‌گيرد و شهرستان ملاير به عنوان اولين مقصد انتخاب شده است.

  وي ادامه داد: به هيچ عنوان به دنبال مچ‌گيري در دستگاههاي اجرايي نيستيم بلکه به دنبال تقويت نقاط مثبت و کاهش نقاط ضعف در دستگاه‌هاي اجرايي استان هستيم.

  ايشان نيز با تأکيد بر سند راهبردي سه ساله استان بيان داشت: اين سند مي تواند يک الگو و يک نقشه راه براي ديگر استان هاي کشور باشد.

  وي عنوان داشت: در اين بازرسي ها دو اولويت براي ما اهميت دارد يکي صيانت از حقوق شهروندي در نظام اداري و ديگري ارتقاء شاخص هاي سلامت اداري.

  وي افزود: در سالي که رونق توليد نام گذاري شده است تلاش و همدلي همه مديران مي تواند در کنار هم نقش آفريني نمايد و به سمت عملياتي شدن کامل اين شعار برويم.

  وي تاکيد کرد: نظارت بيشتري بايد در دستگاههاي خدماتي که با مردم سر و کار دارند وجود داشته باشد و اين بازرسي ها بايد مستمر باشد.

   

  ** هيئت عالي بازرسي استانداري همدان صبح روز چهارشنبه در بدو ورود به شهرستان ملاير پس از اداي احترام به مقام شامخ شهداي گمنام و ديدار با با حجت الاسلام و المسلمين برقراري، امام جمعه ملاير در جلسه فرمانداري شرکت نمودند و در ادامه  با شهردار ملاير ديدار داشتند، سپس حضور در بخشداري سامن و بازديد از دو دهياري پايان بخش برنامه ها اين روز بود.