اجتماعي
1398/02/15
 • اولين جلسه شوراي هماهنگي ترافيک شهرستان ملاير در سال 98برگزار شد

  معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ملاير: مصوبات جلسه شوراي هماهنگي ترافيک لازم‌الاجرا است و به همين دليل بايد قبل از طرح در اين شورا در کميته‌هاي فني کار کارشناسي روي آن انجام شود.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري ملاير، فارسي، معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، در اولين جلسه شوراي ترافيک شهرستان ضمن تبريک فرارسيدن ماه پرفضيلت رمضان، بيان داشت: مصوبات جلسه شوراي هماهنگي ترافيک لازم‌الاجرا است و به همين دليل بايد قبل از طرح در اين شورا در کميته‌هاي فني کار کارشناسي روي آن انجام  شود.

  وي در خصوص جابجايي مکان گمرک ملاير بيان داشت: با جابجايي موقت موافق هستيم ولي بايد وضعيت ترافيک و امنيت منطقه را مدنظر قرار دهيم و در اين زمينه هيچ‌گونه مشکلي وجود نداشته باشد و سپس اين جابه‌جايي صورت گيرد.

  وي تأکيد کرد: سرعت کاه‌هايي که در شهر ملاير زده مي‌شود ابتدا در کميته‌هاي فني مطرح و پس از بررسي اقدام به اين کار شود.

  وي تأکيد کرد: تمام تلاش اعضاي شورا بر اين است که کارهايي که انجام مي‌گيرد حداکثر رضايت خاطر مردم را در پي داشته باشد و نبايد طوري برنامه‌ريزي و اجرا نماييم که سبب  نارضايتي مردم شود .

  وي خاطرنشان کرد: حوزه راه‌هاي شهرستان ملاير بسيار گسترده و طولاني است و به همين دليل بايد به‌صورت ويژه‌تر ديده شود و در آمارهايي که در خصوص تصادفات گفته مي‌شود بايد اين گستردگي راه‌ها مدنظر قرار گيرد.

  فارسي ضمن تقدير از زحمات اعضاي شورا در سال 97به‌ويژه در بحث سفرهاي نوروز و همچنين سيلاب اخير در شهرستان بيان داشت: بايد از هم‌اکنون آمادگي کامل را براي سفرهاي تابستاني در شهرستان ملاير داشته باشيم.

  وي عنوان داشت: يکي از ظرفيت‌هايي که در استان همدان وجود دارد اورژانس هوايي است که در شهرستان ملاير به دليل نبود پَد بالگرد کافي نمي‌توانيم از اين پتانسيل به‌درستي استفاده نماييم و بايد تلاش شود تا اين نقيصه برطرف شود.