اجتماعي
1398/04/30
 • اولين جلسه کميته برنامه ريزي شهرستان ملاير برگزار شد.

  معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير: مديران براي جذب اعتبارات از استان و مرکز تلاش بيشتري داشته باشد.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، قدرت اله ولدي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير صبح روز يکشنبه در جلسه کميته برنامه ريزي شهرستان بيان داشت: مديران براي جذب اعتبارات از استان و مرکز تلاش بيشتري داشته باشد.

  وي بيان داشت: جلسات پيش کميته برنامه ريزي شهرستان در دو روز متوالي و به صورت فشرده برگزار شد و هماهنگي‌هاي اوليه صورت گرفت.

  وي تصريح کرد: جمع اعتبارات شهرستان ملاير در سال نود و هشت 54 ميليارد و 200 ميليون تومان است که به اين شهرستان اختصاص داده شده است.

  وي ادامه داد: اين مبلغ تنها 15 درصد بودجه و اعتبارات است و  85 درصد اعتبارات در اختيار استان و وزارتخانه‌ها در مر کز است.

  وي تاکيد کرد: مديران بايد پيگيري بيشتري نمايند تا بتوانند اعتبارات بيشتري را از استان و مرکز براي شهرستان کسب نمايند.

  وي با اشاره به بارش ها و سيل ابتداي سال بيان داشت: سهم شهرستان در خسارات وارد شده سيل ديده شده که مديران دستگاه هاي مربوطه پيگيري و اخذ نمايند.

  رئيس کميته برنامه ريزي شهرستان ملاير بيان داشت: در حوزه هاي مختلف شهرستان مشکلاتي وجود دارد که اعتبارات از حوزه نفت و گاز براي اين موارد نيز ديده شده است.

  وي بيان داشت: در حوزه شهرداري ها نيز ارقام مناسبي براي شهرداريها به ويژه در بحث ساماندهي ورودي شهرها و اِلمان ها ديده شده است.

  وي خاطرنشان کرد: جشنواره هاي مختلفي را درشهرستان برگزار کرده ايم از جمله جشن آلبالو و اين جشن ها ادامه خواهند داشت.

  وي بيان داشت: مديران بايد به موقع بدهي نشريات و اصحاب رسانه را پرداخت نمايند تا در اطلاع رساني ها دچار مشکل نشوند.

  وي تاکيد کرد: مديران شهرستان تعامل بيشتري را با خبرنگاران و اصحاب رسانه داشته باشند تا اطلاع رساني درست و به موقع صورت پذيرد.