اجتماعي
1398/05/20
 • ششمين جلسه شوراي اداري شهرستان با محوريت اخلاق مديران در جامعه اسلامي برگزارشد:

  امام جمعه ملاير: قبل از انقلاب اسلامي برخورد بدي با افراد با حجاب ميشود ولي به برکت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بانوان کرامت خود را پيدا کردند.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، حضرت حجت الاسلام و المسلمين برقراري، امام جمعه ملاير،صبح روز شنبه، در ششمين جلسه شوراي اداري شهرستان که با موضوع اخلاق مديران در جامعه اسلامي برگزار شد، بيان داشت: اگر درب ادارات بر روي ارباب رجوع باز است به برکت نظام مقدس جمهوري اسلامي است.

  وي افزود:  اگر انسان مومن بخواهد خودش را حفظ کند فقط در احساس بي نيازي از ديگران است و نبايد دست گدايي به سوي کسي دراز کند زيرا روزي دهنده فقط خداوند است.

  برقراري اظهار داشت:  خداوند کساني را که اهل ايمان باشند در دلهاي مردم جاي مي دهد و آنها را دوست دارد.

  وي با اشاره به اينکه بايد کارهاي ما براي رضاي خداوند باشد عنوان کرد: اگر مديران براي رضاي خداوند کارها را انجام دهند محبتشان در دلهاي مردم جاي مي گيرد.

   امام جمعه ملاير خاطرنشان کرد:  مردم عزت را در خانه سلاطين مي‌خواهند پيدا کنند در حالي که خداوند عزت انسان را در اطاعت قرار داده است.

  وي با اشاره به حديثي از امام حسن «ع»  عنوان داشت: اگر عزت بدون قوم و قبيله ميخواهي از لباس گناه خارج شو و لباس اطاعت بر تن کن.

  وي با بيان اينکه خدمت به پدر و مادر عبادت است افزود: فردي که آق والدين مي شود حتي اگر پدر و مادر در قيد حيات نباشند باعث بروز مشکلات در زندگيش خواهد شد.

  امام جمعه ملاير  تاکيد کرد:  کسي که حب دنيا در وجودش باشد و او را تسخير کند دير يا زود به زمين خواهد خورد.

  وي ياد آور شد: قبل از انقلاب اسلامي برخورد بدي با افراد با حجاب ميشود ولي به برکت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بانوان کرامت خود را پيدا کردند.

  وي تاکيد داشت:  بايد جشن چادر گذاري در جامعه وجود داشته باشد زيرا چادر حجاب برتر و کامل است.

  وي گفت:  جشنواره مبل منبت در شهرستان ملاير هر سال برگزار مي شود و صنعت مبل منبت ملاير رونق مي گيرد و افکار ملي به سوي ملاير جلب مي‌شود که اين جاي شکر و تقدير دارد.

  وي در پايان تاکيد کرد:  در اجراي موسيقي ها در جشنواره ها و رعايت حدود الهي و اسلامي در آن انجام پذيرد و آسايش مردم سلب نشود.