اجتماعي
1398/05/20
 • آيين تکريم و معارفه رئيس دفتر نظارت و بازرسي انتخابات شهرستان ملاير برگزار شد:

  فرماندار ويژه شهرستان ملاير: در ملاير چيزي جز وفاق و همدلي بين مديران و مجموعه شهرستان وجود ندارد و اين امر ادامه خواهد داشت.
 • به گزارش روابط عمومي فرمانداري، قدرت اله ولدي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در آيين تکريم و معارفه رئيس دفتر هيئت نظارت و بازرسي انتخابات شهرستان بيان داشت: رأي مردم حق‌الناس است و بايد از اين آراء به بهترين نحوه مراقبت شود.

  وي عنوان داشت: در ملاير چيزي جز وفاق و همدلي بين مديران و مجموعه شهرستان وجود ندارد و اين امر ادامه خواهد داشت.

  وي عنوان کرد: مسئولان برگزاري انتخابات فقط يک وظيفه‌دارند و آن‌هم التزام به قانون است و قانون نيز فصل الخطاب همه ما خواهد بود و بنده با هيچ‌کس عقد اخوت نبسته‌ام.

  وي با اشاره تبيين گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبري بيان داشت: انتخاب گام دوم انقلاب به اين معني است که گام اول انقلاب به‌خوبي برداشته‌شده است.

  ولدي بيان داشت: حرف دولت در انتخابات بي‌طرفي کامل و اجراي صحيح و بدون نقص قانون است و ما در شهرستان نيز اين اصل را رعايت خواهيم کرد.

  وي خاطرنشان کرد: خدماتي که توسط نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بعد از انقلاب ارائه داده است در هيچ جاي دنيا وجود ندارد و بي‌نظير است.

  وي با اشاره به اتحاد و همدلي در شهرستان بيان داشت: در ملاير ارتباط خوبي بين همه روحانيون، مديران و مردم وجود دارد و همگي همراه و همدل هستيم.

  وي تأکيد کرد: در ايام انتخابات در شهرستان به هيچ‌کس اجازه نخواهيم داد که له يا عليه کسي صحبت و موضع‌گيري نمايند نمايد.