اخبار انتخابات
1398/09/14
 • فرماندار: نيمي از داوطلبان انتخابات مجلس در ملاير جوان هستند

  معاون استاندار همدان و فرماندار ويژه ملاير گفت: بيش از نيمي از داوطلباني که براي يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در اين شهرستان نام‌نويسي کرده‌اند، جوان هستند.
 • قدرت الله ولدي روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تا پايان روز چهارم 26 داوطلب در حوزه انتخابيه ملاير نام‌نويسي کردند که 16  نفر آنها جوان هستند.

  وي افزود: از اين تعداد 6 نفر زن و 20 نفر مرد هستند که جوانترين داوطلبان يک خانم 30 ساله است.

  رييس ستاد انتخابات ملاير ادامه داد: يک نفر از داوطلبان پزشک، هفت نفر فرهنگي، پنج نفر استاد دانشگاه، 6 داوطلب کارمند، 2 نفر بازنشسته و پنج داوطلب شغل آزاد دارند.

  ولدي بيان کرد: هشت نفر از داوطلبان سنين بين 30 تا 35 سال، پنج نفر بين 36 تا 40 سال، سه نفر 41 تا 45 سال، 6 نفر بين 46 تا 50  سال، 2 نفر بين 51 تا 55 سال، يک نفر 56 تا 60 سال و يک داوطلب بين 61 تا 65 سال است.

  وي با اشاره به استقبال خوب جوانان در اين دوره از انتخابات مجلس گفت: اين امر نشان مي‌دهد که جوانان به دنبال توسعه خوبي در اين شهرستان و کسب تجربه‌هاي مثبت در حوزه‌هاي مختلف هستند.

  معاون استاندار همدان همچنين حضور بانوان را نيز چشمگير دانست و بيان کرد: اين موجب افتخار است که جوانان ما به دنبال رشد و پيشرفت شهر با استفاده از تجربه بزرگان هستند تا آباداني و توسعه بيشتري را براي اين شهرستان به ارمغان آورند.

  ولدي روند نام‌نويسي از داوطبان يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي را در اين شهرستان مطلوب ارزيابي کرد و ادامه داد: روز چهارم 9 داوطلب از حوزه انتخابيه ملاير ثبت نام کردند.

  وي اظهار داشت: از 26 داوطلبي که در اين دوره از انتخابات مجلس براي اين شهرستان نام‌نويسي کردند، هفت داوطلب از تهران ثبت نام خود را تکميل کردند.