اخبار انتخابات
1398/09/17
 • امام جمعه ملاير: بررسي صلاحيت داوطلبان انتخابات بدون حب و بغض باشد

  امام جمعه ملاير گفت: بررسي صلاحيت‌هاي داوطلبان يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي توسط هيات‌هاي اجرايي و نظارت بدون حب و بغض باشد و امانت‌داري در اين روند رعايت شود.
 • حجت الاسلام محمدباقر برقراري روز شنبه در بازديد از ستاد انتخابات شهرستان ملاير افزود: هيات‌هاي اجرايي و نظارت نبايد اجازه دهند نکات گفته شده درباره پرونده داوطلبان به بيرون راه پيدا کند، چراکه آبروي داوطلبان امانت است.

  وي تاکيد کرد: همانگونه که داوطلبان احساس تکليف کردند و به ميدان آمدند، هيات‌هاي اجرايي و نظارت نيز به تکليف خود با حفظ همه جوانب و در چارچوب قانون عمل کنند.

  امام جمعه ملاير حضور داوطلبان انتخابات مجلس را غير قابل توصيف خواند و اين حضور را نشان از برگزاري انتخاباتي پرشور با حضور تمامي سلايق دانست.

  حجت الاسلام برقراري با بيان اينکه طبق بيانات امام خميني(ره) مجلس در راس امور است بيان کرد: مجلس جايگاه قانوني رفيع و حياتي دارد و سرنوشت ساز است و قوانيني که تصويب مي کند، برآمده از دين اسلام است.

  وي با بيان اينکه نظام جمهوري اسلامي خاستگاه مردمي است گفت: نظام جمهوري اسلامي امروز خار چشم دشمنان است و تمام تلاش خود را براي از بين بردن نظام اسلامي به کار گرفتند.

  شايسته سالاري در راس انتخاب فرد اصلح باشد

  امام جمعه ملاير تاکيد کرد: مي‌طلبد نمايندگان مجلس شوراي اسلامي انقلابي و ولايي باشند و معتقد به اين امر باشند که تنها راه نجات کشور پيروي از رهبر معظم انقلاب است و با همين رويکرد وارد عرصه انتخاباتي شوند.

  حجت الاسلام برقراري بيان کرد: کساني که مي‌خواهند عهده دار مسووليت شوند، بايد صلاحيتشان براي نمايندگي مجلس احراز شود و نمايندگاني که انتخاب مي‌شوند، چکيده درک، شعور و فهم ??? هزار نفر جمعيت اين شهرستان هستند.

  وي ادامه داد: مردم هم بايد بدون حب و بغض راي دهند و شايسته‌سالاري افراد را در سرلوحه کاري خود قرار دهند.

  امام جمعه ملاير توانايي داوطلبان در حل مسائل و مشکلات مردم، مسائل اقتصادي و دغدغه آينده جوانان را از موارد با اهميت در انتخاب فرد اصلح دانست و تاکيد کرد: مردم بايد انتخاب اصلح را در اين دوره از انتخابات رقم بزنند و بهترين، سالم‌ترين و جامع‌ترين انتخابات را داشته باشيم.