اخبار انتخابات
1398/12/04
 • پيام امام جمعه و فرماندار ويژه ملاير در تقدير از حضور پرشور مردم فهيم و ولايتمدار شهرستان در انتخابات مجلس شوراي اسلامي:

  بصيرت شما مردم ارزش مدار در حضور حماسي کنار صندوق هاي راي و رقم خوردن برگ ديگري از دفتر اميد و افتخار اين شهرستان در يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي به نا اميدي و ياس ديگر بار دشمنان اين آب و خاک انجاميد.
 • مقام معظم رهبري (مد ظله العالي):

  دشمنيِ دشمنان با ملت ايران محدود به عرصه‌هاي اقتصاد، فرهنگ و باورهاي ديني و انقلابي مردم نيست، آنها حتي با انتخابات ملت ايران نيز مخالفند، چرا که نمي‌خواهند پديده شرکت مردم به‌نام دين در پاي صندوق رأي و در خدمت انقلاب، به‌عنوان يک واقعيت تثبيت شود. خداوند اراده کرده است اين ملت را پيروز کند.

  بسم الله الرحمن الرحيم

  مردم شريف،شهيد پرورو ولايت­مدار شهرستان ملاير

  سلام عليکم؛

  همانطور که مستحضريد، دشمنان ديرين و قسم خورده  اين آب و خاک، با استفاده از حربه ها و ابزارهاي گوناگون تحديد، تحريم و هياهوي رسانه اي، ماه ها تلاش و برنامه ريزي خود را معطوف کاهش مشارکت و مايوس ساختن شما مردم فهيم و فرهنگ مدار از همراهي با مقام عظماي ولايت (مد ظله العالي) و پيروي از ارزش هاي انقلاب شکوهمند اسلامي و بنيان گذار کبير آن در تحقق مردم سالاري ديني نمودند.

  تلاش هايي که به حول و قوه الهي و با بصيرت شما مردم ارزش مدار در حضور حماسي کنار صندوق هاي راي و رقم خوردن برگ ديگري از دفتر اميد و افتخار  اين شهرستان در يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي به نا اميدي و ياس ديگر بار دشمنان اين آب و خاک انجاميد.

  اينجانبان با تقدير  از اين حضور پر شور و حماسي و تشکر از همراهي و مشارکت شما عزيزان در يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي، اميد داريم، اين حضور مورد قبول حضرت ولي عصر (ارواحنا فداه) قرار گرفته و با رضايت و دعاي خير ايشان، پشتوانه شايسته و بايسته اي براي منتخبان گرانقدر شما در پيروي از منويات مقام عظماي ولايت و تحقق توسعه کشور و اين شهرستان در سال هاي آتي را فراهم آورد.

   

   

                                                  محمدباقر برقراري                                                                                                                                                                                                                                                                   قدرت اله ولدي

                                                  امام جمعه ملاير                                                                                                                                                                                                                                                              فرماندار ويژه شهرستان ملاير