اجتماعي
1399/02/30
 • فرماندار ويژه شهرستان ملاير گفت:

  برندهاي جهاني انگور و منبت اين شهرستان بستري مهيا براي تحقق جهش توليد است که بايد اطلاع رساني درستي از سوي روابط عمومي‌ها در اين 2 حوزه مهم صورت گيرد.
 •  

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري به نقل از ايرنا، قدرت اله ولدي، فرماندار ويژه شهرستان ملاير روز دوشنبه در همايش تجليل از مديران روابط عمومي دستگاه‌هاي اجرايي ملاير اظهار داشت: وظايف تمامي دستگاه‌هاي اجرايي براي تحقق جهش توليد، سند توسعه راهبردي و اقتصاد مقاومتي در اين شهرستان تدوين و مشخص شده است و روابط عمومي‌ها بايد در اين زمينه نقش و وظيفه خود را به خوبي انجام دهند.

  وي اطلاع رساني درست و به موقع را از جمله وظايف مهم روابط عمومي دستگاه‌هاي اجرايي برشمرد و افزود: سند جامع اطلاع‌رساني توسط استاندار همدان تدوين و به تمامي دستگاه‌ها ابلاغ شده است و به عنوان منشور کاري بايد بر اساس آن گام برداريم.

  فرماندار ويژه ملاير بر لزوم بهره‌گيري از فناوري‌هاي نوين، سيستم نوين الکترونيکي و به‌روز رساني سايت‌هاي ادارات توسط روابط عمومي‌ها تاکيد کرد و گفت: مردم بايد به واسطه روابط عمومي‌ها از اقدامات و خدمات دستگاه‌هاي اجرايي مطلع شوند.

  ولدي با بيان اينکه کار در حوزه روابط عمومي يک وظيفه اداري يا پست کارشناسي نيست بيان کرد: روابط عمومي‌ها بايد در حوزه کاري خود هنر و تخصص داشته باشند و با عشق و علاقه وظيفه خود را انجام دهند.

  وي تاکيد کرد: روابط عمومي‌ها از ظرفيت رسانه‌ها و فضاي مجازي براي بيان عملکرد و خدمات دستگاه‌هاي اجرايي استفاده و از رسانه‌ها حمايت کنند.

  معاون استاندار همدان از همکاري و تعامل خوب روابط عمومي‌ها و رسانه‌ها در مقابله با کرونا در اين شهرستان تقدير کرد و افزود: مديران روابط عمومي در کنار بيان عملکرد اداره مربوطه خود، ? برند جهاني ملاير و ديگر ظرفيت‌هاي اين شهرستان را به روابط عمومي‌هاي سراسر کشور تبليغ و اطلاع‌رساني کنند.

  ولدي خواستار تقويت ارتباط روابط عمومي‌ها با روحانيت و ائمه جمعه شد و اظهار داشت: هر اندازه عملکرد نظام بيشتر منعکس شود، اميد و نشاط در بين مردم بيشتر نمود مي يابد.

  رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي ملاير نيز در اين آيين روابط عمومي‌ها را ويترين اصلي دستگاه‌هاي اجرايي دانست و بيان کرد: چنانچه عملکرد ادارات به موقع منعکس شود، موجب بالندگي شهر و ديده شدن اقدامات مي‌شود.

  حجت الاسلام طالب ترکاشوند روابط عمومي‌ها را ابزاري درست و قانوني براي انعکاس عملکرد ادارات دانست که بايد در اين زمينه فعاليت مستمر و پيگير داشته باشند.

  وي کسب رتبه دوم روابط عمومي برتر فرمانداري ويژه ملاير در بين روابط عمومي‌هاي استان را نشان از تلاش همه‌گير عنوان و کارا، پاسخگو بودن و استفاده از فناوري‌هاي نوين را در حوزه روابط عمومي يک ضرورت برشمرد.

  در اين آيين از تلاش و زحمات مديران روابط عمومي دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان ملاير تقدير شد.