اجتماعي
1399/03/19
 • فرماندار ويژه شهرستان ملاير در جلسه‌ي شوراي حفاظت از منابع آب گفت:

  با عنايت به سال جهش توليد، بدنبال تبديل شهرستان ملاير به قطب دامپروري کشور هستيم

 • ??به گزارش روابط عمومي فرمانداري، قدرت اله ولدي فرماندار ويژه شهرستان ملاير در جلسه‌ي شوراي حفاظت از منابع آب شهرستان که با حضور پورمجاهد معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري همدان، نمايندگان مردم شريف ملاير در مجلس شوراي اسلامي، مدير عامل شرکت آب منطقه‌اي استان و مديران شهرستاني برگزار گرديد گفت:
  اين جلسه با نيت عمل به شعار جهش توليد در سال ?? و در راستاي منويات مقام معظم رهبري و بدستور استاندار پرتلاش و خدوم استان همدان در حال انجام است.

  ?? ولدي با تقدير از حضور مهندس پورمجاهد در شهر جهاني ملي و منبت، و شهر جهاني انگور، گفت: در اين جلسه قصد داريم مشکل تامين آب در ? پروژه بزرگ ملاير را تامين کنيم.

  ?? وي با اشاره به مشکلات تامين آب در سطح کشور، ضرورت تامين آب مجموعه‌ي گاوداري ???? راسي شستا، توسعه‌ي مجموعه‌ي چهار هزار رأسي پگاه ملاير، تامين آب پيمان دشت و‌ پس آب صنعتي شهرک را از جمله کارهاي در دست اقدام عنوان نموده و گفت:  اين ? طرح بالغ بر ???? ميليارد تومان اعتبار و اشتغالزايي مستقيم ??? الي ??? نفر را در پي خواهد داشت.

  ?? فرماندار ويژه شهرستان ملاير با اشاره به اهميت سايت گلخانه‌اي پيمان دشت و‌ آورده‌اي که اين سايت براي شهرستان ملاير خواهد داشت، نيز گفت : در سال ?? به ميزان ?? هکتار فضاي گلخانه‌اي در شهرستان مهيا کرده‌ايم که پنج برابر تعهد شهرستان در سند راهبري آماده و جانمايي شده است.

  ??ولدي با اشاره به وحدت موجود در شهرستان ملاير حول محور حجت‌الاسلام والمسلمين برقراري، امام جمعه‌ي محبوب ملاير، از تلاش‌هاي استاندار پرتلاش و خدوم استان همدان جناب آقاي مهندس شاهرخي و نمايندگان محترم تقدير و تشکر کرده، خاطر نشان کرد: اميدواريم در سال ?? قدم بزرگي در راستاي تبديل شهرستان ملاير به قطب دامپروري استان و کشور برداريم.