اقتصادي
1399/05/04
 • فرماندار ويژه ملاير: امسال 16 طرح بزرگ اقتصادي در ملاير افتتاح مي‌شود

  قدرت الله ولدي، فرماندار ويژه ملاير: از پارسال تاکنون 16 طرح بزرگ اقتصادي و توليدي در اين شهرستان با اعتبار سه هزار ميليارد تومان در حال اجرا است که تا پايان امسال تکميل و به بهره‌برداري خواهد رسيد

 • قدرت الله ولدي، فرماندار ويژه ملاير، درمراسم آغاز عمليات احداث کارخانجات توليد دستکش‌هاي پزشکي در شهرک صنعتي شوشاب ملاير گفت: از پارسال تاکنون 16 طرح بزرگ اقتصادي و توليدي در اين شهرستان با اعتبار سه هزار ميليارد تومان در حال اجرا است که تا پايان امسال تکميل و به بهره‌برداري خواهد رسيد.

  او ادامه داد: اين طرح‌ها به منظور توسعه و بهبود اقتصادي، ايجاد اشتغال و معيشت مردم از سال گذشته و امسال آغاز شده است.

  ولدي با بيان اينکه اين طرح‌ها تا دهه فجر امسال به مرحله بهره‌برداري خواهد رسيد، اظهار داشت: با راه اندازي اين طرح‌ها براي 2 هزار 800 نفر اشتغال ايجاد مي‌شود.

  فرماندار ملاير با بيان اينکه درجهت سند راهبردي توسعه شهرستان نيز طرح‌هاي زيادي در دست اجرا است بيان کرد: چند طرح ديگر در زمينه احياي واحد‌هاي توليدي و واحد‌هاي تمليکي بانک‌ها همچون کيان وينسا در دست اقدام است که با پيگيري حجت الاسلام احد آزاديخواه نماينده ملاير، در شرکت کيان‌ويسنا، پنل خورشيدي توليد خواهد شد.

  ولدي يادآور شد: يکي از سرمايه‌گذاران ملاير که از سال 94 واحد‌هاي وي تعطيل شده بود تيز به تنهايي يک‌هزار ميليارد تومان طرح در حال سرمايه‌گذاري دارد.

  اين مسئول بيان کرد: با تمام توان در خدمت بخش خصوصي هستيم تا با جديت بيشتر در اين شهرستان سرمايه‌گذاري شود.

  ولدي ادامه داد: با پيگيري‌هاي استاندار همدان و همراهي مديران دستگاه‌هاي اجرايي، يک‌ماهه تمامي مجوز‌هاي اين طرح صادر شد و به همت سرمايه‌گذار مرحله نخست آن 6 ماهه و تا دهه فجر امسال به بهره‌برداري مي‌رسد.

  او گفت: طي روز‌هاي آينده 50 هزار ماسک رايگان در 10 نقطه اين شهرستان توزيع مي‌شود.